Poszukujesz innowacji przy tym także chcesz móc polegać na sprawdzonych rozwiązaniach? System bram Bastion zaprojektowany został specjalnie z myślą o łączeniu wykorzystania nowoczesnych technologii z rozwiązaniami, które przez lata zyskały sobie szeroką rzeszę fanów. Dla przemysłu, biznesu czy nawet własnego domu czy ogrodu – podobne rozwiązania można z łatwością dopasować do konkretnych wymagań tak, aby zyskać niezrównany komfort użytkowania oraz trwałość na lata! Uniwersalny system furtek Bastion może być łatwo uzupełniony o dodatkowe wyposażenie, dzięki czemu znacznie zyskuje na funkcjonalności, a przy tym oferuje lekki, nowoczesny design, który sprawdzi się w przypadku zabudowań przemysłowych – ale i nie tylko!

Nowoczesny system bram Bastion: świeże podejście do sprawdzonych rozwiązań

System bram Bastion wyróżnia się możliwością dobierania poszczególnych elementów w taki sposób, aby od zupełnie podstawowego, można było stworzyć z niego wygodne w obsłudze zabezpieczenie danej posesji. To również znakomita trwałość. Każdy element jest odpowiednio zabezpieczony przed korozją, dzięki konieczność ciągłego konserwowania bramy staje się pieśnią przeszłości. Cynkowanie stali w połączeniu z malowaniem proszkowym daje świetne rezultaty, którymi można cieszyć się przez bardzo długi czas. Sprawia to, że system bram Bastion jest odporny na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak intensywne promieniowanie UV, wilgoć, mróz czy wiatr.

Dodatkowo, standardowa forma bramy, wyposażonej w rygle i chwytaki zabezpieczające – czyli elementy obsługiwane manualnie, mogą być wymienione na części zasilane elektrycznie. Dzięki temu można jeszcze wygodniej obsługiwać bramę. Marka WIŚNIOWSKI od lat stawia na innowacyjne produkty, które przez lata mogą nieprzerwanie służyć użytkownikom swoją funkcjonalnością.

System furtek Bastion – uniwersalność, funkcjonalność oraz lekki design

System furtek Bastion może być uzupełniony o elementy takie jak np. rygiel elektryczny, fotokomórki, a także różne typy zamknięcia bramy. Podstawowe wyposażenie zapewnia optymalne zabezpieczenie wejścia lub wjazdu na parcelę. Oferowane przez producenta dodatki umożliwiają zwiększenie poziomu zabezpieczeń, co jest przydatne np. w przypadku domów prywatnych, gabinetów czy biur. Można wybierać spośród takich opcji jak zamek wpuszczany nawierzchniowy a także zamki wyposażone w elektrozaczep, który pozwala na zdalne odblokowanie zamkniętej furty.

Można postawić na dowolny rodzaj wypełnienia bramy oraz ściany ogrodzenia i zdecydować się na wariant o rzadszym lub gęstszym splocie. Nowoczesny wygląd elementów systemowych sprawia, że bez trudu dopasowują się one do wyglądu danego obiektu. Warto również podkreślić, że system furtek Bastion oferuje możliwość wyboru zawiasów – ponownie, dopasowanych względem materiału w jakim mają być zamocowane. Dzięki temu możliwe jest zamontowanie bramy w istniejącym już murze czy ścianie. Funkcjonalność jest dla marki WIŚNIOWSKI bardzo istotna – stąd też tak szerokie możliwości w kwestii personalizacji ogrodzenia.