Bramy przemysłowe podwieszane przesuwne

PROSTA KONSTRUKCJA – WIELE MOŻLIWOŚCI


Bramy przemysłowe przesuwne podwieszane produkowane są w szerokiej ofercie wymiarów i należą do najbardziej ekonomicznych rozwiązań.

W razie konieczności doświetlenia wnętrza zamkniętego bramą podwieszaną przesuwną istnieje możliwość zastosowania okienek z podwójnej szyby akrylowej. Poziomy lub pionowy układ przeszkleń pozwoli na dopasowanie bramy do wyglądu obiektu.

parallax background
FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO


 1. Osłona szyny jezdnej to walory estetyczne oraz ochrona szyny przed działa-niem opadów atmosferycznych.
 2. Rolki łożyskowane zapewniają długoletnią i cichą pracę.
 3. Poszycie bramy wykonane jest z blachy stalowej profilowanej w kształcie trapezu T–10, co zapewnia odpowiednią sztywność poszycia.
 4. Bramę w wersji z ociepleniem można zamówić w celu poprawy izolacyjności cieplnej obiektu.
 5. Kratka wentylacyjna montowana w dolnej części bramy, zapewnia utrzymanie przepływu powietrza w pomieszczeniu.
 6. Połączenia skręcane elementów prowadzących ułatwiają regulację bramy.
bramy-podwieszane-funkcjonalnosci-i-bezpieczenstwobramy-podwieszane-funkcjonalnosci-i-bezpieczenstwo

WZORY BRAM PODWIESZANYCH PRZESUWNYCHDostępna jest w wersji jedno lub dwuskrzydłowej, w pionowym lub poziomym układzie wypełniona blachą trapezową T -
10. Można ją docieplić, zamontować drzwi przejściowe, przeszklenia lub kratki wentylacyjne.

1-brama-podwieszana-dz-pion
Brama podwieszana przesuwna wypełniona blachą T-10, układ wypełnienia pionowy (widok z zewnątrz)
2-brama-podwieszana-dz-poziom
Brama przesuwna podwieszana dwuskrzydłowa wypełniona blachą T-10, układ wypełnienia poziomy (widok z zewnątrz)
3-brama-podwieszana-jzp-pion
Brama przesuwna podwieszana jednoskrzydłowa wypełniona blachą T-10, układ wypełnienia pionowy (widok z zewnątrz)
4-brama-podwieszana-jzp-poziom
Brama przesuwna podwieszana jednoskrzydłowa wypełniona blachą T-10, układ wypełnienia poziomy (widok z zewnątrz)
5-brama-podwieszana-dz-okienka-kratki
Brama przesuwna podwieszana dwuskrzydłowa wypełniona blahą T-10, układ wypełnienia pionowy, brama z okienkami w układzie pionowym oraz z kratką wentylacyjną (widok z zewnątrz)
6-brama-podwieszana-jzp-okienka-furtka
Brama przesuwna podwieszana jednoskrzydłowa wypełniona blachą T-10, układ wypełnienia pionowy, brama z drzwiami przejściowymi oraz okienkami w układzie poziomym (widok z zewnątrz)
parallax background

BRAMY PRZEMYSŁOWE PODWIESZANE
INFORMACJE DODATKOWE

KOLORY BRAM PODWIESZANYCH PRZESUWNYCHW oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru bramy do elewacji, drzwi, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.

Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania z prawie 200 kolorów z palety RAL.

Nowoczesne technologie okleinowania, umożliwiają nam uzyskanie powierzchni o strukturze i kolorze naturalnych odcieni drewna oraz innych odcieni zbliżonych do RAL. By zapewnić stuprocentową satysfakcję wykorzystujemy okleiny wiodących światowych producentów.

BFT Argo


Napęd porusza bramą za pomocą zębatej listwy montowanej na wewnętrznej stronie bramy. Napęd mocowany jest w świetle otworu. W zestawie znajduje sie przełącznik trójfunkcyjny góra – stop – dół oraz fotokomórki.

Napęd dostępny dla bram o wymiarach maksymalnych So x Ho = 4000 x 4000 [mm].

 • Napięcie zasilania  1x230 V
 • Praca w trybie Totmann lub Automatik
 • Amperometryczne wykrywanie przeszkód
 • Rozblokowanie napędu za pomocą sznurków
 • Zintegrowana droga radiowa BFT oraz oświetlenie
 • Wyświetlacz ułatwiający proces konfiguracji napędu
 • Licznik cykli bramy
 • Możliwość podłączenia akumulatorów awaryjnego zasilania

 

Przemysł nie idzie na ustępstwa w kwestiach zachowania najwyższej jakości. Rozwiązania dedykowane dla magazynów, hal produkcyjnych oraz innych obiektów przemysłowych muszą spełniać odpowiednie normy, a do tego wspomagać efektywność pracy. Jednym z takich rozwiązań są właśnie bramy przemysłowe podwieszane przesuwne.

To opcja świetnie sprawdzająca się w przypadku konieczności zabezpieczenia wjazdu czy otworu o dużej szerokości. Główną zaletą takiego rozwiązania jest jednak jego prostota, która decyduje także o funkcjonalności i uniwersalności. Można mieć pewność, że dobrej jakości brama podwieszana przesuwna zabezpiecza wnętrze danego obiektu, nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Bramy podwieszane przesuwne - Ekonomiczne rozwiązania dla biznesu

Bramy przemysłowe podwieszane przesuwne to przede wszystkim prostota konstrukcji. Dzięki temu montaż możliwy jest w przypadku bardzo wielu obiektów o przeznaczeniu przemysłowym, a do tego stanowi rozwiązanie korzystne dla budżetu. Nieskomplikowana konstrukcja może zaoferować bardzo szeroki wachlarz możliwości. Skrzydło bramy mocowane jest na specjalnie wyprofilowanej szynie. Prowadnica jest osłonięta przed szkodliwym wpływem oddziaływania pogody, dzięki czemu jest odpowiednio zabezpieczona przed zabrudzeniami i kurzem, a przy tym dobrze wygląda. Poszycie bram wykonane jest z odpowiednio zabezpieczonej blachy, co gwarantuje zachowanie trwałości i bezpieczeństwa na bardzo długi czas.

W zależności od potrzeb oraz wyglądu danego budynku, można postawić na skrzydło o wypełnieniu pionowym lub poziomym. Co to oznacza? Standardowo bramy podwieszane przesuwne posiadają poszycie wykonane z blachy uformowanej na kształt trapezu. Od klienta zależy więc czy linie gięcia będą biegły pionowo czy też poziomo. Jeśli wymagają tego warunki, można zdecydować się na uzupełnienie skrzydła o warstwę ocieplenia, dzięki czemu możliwa jest skuteczniejsza izolacja termiczna całego obiektu. Ponadto, system może być również uzupełniony o okienka lub większe przeszklenia. Nie tylko poprawia to estetykę budynku, ale również okazuje się funkcjonalne pod względem lepszego doświetlenia przestrzeni roboczej wewnątrz budynku. Dodatkowymi opcjami jest montaż drzwi, kratek wentylacyjnych a także możliwość wyboru ilości skrzydeł dla danego systemu.

Bramy przemysłowe podwieszane przesuwne - Wygoda użytkowania

O funkcjonalności i wygodzie użytkowania bram przemysłowych przesuwnych, a w szczególności modeli podwieszanych decyduje jakość wykonania. Zastosowane w mechanizmie rolki łożyskowe gwarantują cichą pracę oraz gładkie przesuwanie skrzydeł wzdłuż prowadnic. Przekłada się na to na bezawaryjną pracę przez lata.

Brama podwieszana przesuwna często jest wybierana dla wielkich obiektów magazynowych, dlatego liczy się możliwość wygodnego sterowania mechanizmem otwierania i zamykania drzwi. Nowoczesny napęd wykorzystuje ruch zębatej listwy, która porusza skrzydłem bramy. Mechanizm można dowolnie kalibrować z uwzględnieniem potrzeb, dzięki czemu jego obsługa jest w pełni wygodna, a przy tym bezpieczna. Koszt uzupełnienia bramy o opcje automatycznego otwierania bramy jest stosunkowo niewielki, a z pewnością wpłynie korzystnie na komfort pracy.