Ogrodzenia, bramy garażowe Warszawa

 

  IGEL Krzysztof Jeż Wólka Załęska

   

  Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojej posesji i zabezpieczyć się przed włamaniem lub kradzieżą? Dobre trafiłeś! Możemy zaoferować Ci solidne i trwałe ogrodzenia posesyjne oraz bramy garażowe. Posiadamy szereg nowoczesnych rozwiązań dostosowanych do każdego klienta. Stawiamy na trwałość i jakość oraz nie boimy się nowatorskich technologii. Nasze usługi są kompleksowe – specjalizujemy się nie tylko w produkcji, sprzedaży i montażu ogrodzeń i bram ale też ich serwisowaniu. Działamy zarówno w Warszawie, jak i jej okolicach. Dowiedz się, co mamy Ci do zaoferowania!

  Solidne ogrodzenia Warszawa, czyli jakie?

  Ogrodzenie to niezbędny element każdej posesji. Jego najważniejszą rolą jest wyznaczanie terenu nieruchomości oraz zabezpieczanie jej przed intruzami. Zapewniają też poczucie prywatności oraz mogą pełnić funkcję estetyczną. Ich wybór nie powinno się więc pozostawiać przypadkowi. Jeżeli liczy się dla Ciebie jakość oraz atrakcyjny wygląd i nie uznajesz w tych kwestii kompromisów, w naszej ofercie znajdziesz ogrodzenie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Przygotowaliśmy rozwiązania zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Na co możesz się zdecydować? Między innymi na wypełnienia ocynkowane ogniowo wykonane z pełnych blach lub kształtowników zamkniętych. Są one nie tylko wyjątkowo trwałe i solidne, ale też zapewniają Ci maksimum prywatności. Dostępne są w różnych wersjach - także z prześwitem lub perforowane. Znajdziesz u nas również wersje ogrodzenia ze stalowych prętów o różnym przekroju, które mogą dodatkowo posiadać ozdobne aplikacje od strony ulicy. Możliwości jest naprawdę sporo!

  Bramy garażowe Warszawa – co mamy Ci do zaoferowania?

  Bramy garażowe pozwolą ci stworzyć bezpieczne miejsce postojowe dla twojego auta w Warszawie. To bardzo wymagające produkty, które nie tylko muszą wpisać się w estetykę budynku oraz być komfortowe w eksploatacji, ale też odpowiednio chronić dobytek – szczególnie, jeżeli stanowią integralną część domu. Doskonale jesteśmy tego świadomi, dlatego w naszej ofercie znajdziesz szereg produktów, które reprezentują najwyższą jakość. Najpopularniejszym rodzajem są bramy uchylne wyróżniające się prostą konstrukcją oraz niezawodnością. Są łatwe w obsłudze oraz sprawdzą się nawet w przypadku niedużej powierzchni. Równie praktyczne są bramy roletowe, które pozwalają dodatkowo zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem. Ich najważniejszym elementem jest napęd, który sprawia, że kurtyna nawija się na wał nawojowy. W naszej kolekcji dostępne są też bramy rozwierne oraz przesuwne. Nie jesteś pewny, na jaki model się zdecydować? Skontaktuj się z nami, a chętnie posłużymy Ci fachową poradą i pomożemy dokonać najlepszego wyboru, dostosowanego do Twoich potrzeb.

  Oferowane przez nas bramy wjazdowe w Warszawie dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu z łatwością znajdziesz model dopasowany do elewacji budynku, okien czy innych elementów wykończeniowych. Dostępne są zarówno kolory drewnopodobne, jak i jednolite. Bramy utrzymane są w kilku atrakcyjnych wzorach oraz mogą posiadać przetłoczenia.

  Nowatorskie automaty do bram Warszawa

  Nieważne, czy zdecydowałeś się, na dostępne w naszym sklepie bramy przesuwne w Warszawie czy modele segmentowe lub roletowe – z pewnością chciałbyś, aby były komfortowe w użyciu. Aby tak było, muszą być wyposażone w nowoczesną automatykę, dzięki której możesz kierować nimi bez wysiadania z samochodu - jedynie za pomocą pilota. Jest to szczególnie praktyczne w czasie deszczu czy opadów śniegu. Automatyczne napędy zapewniają też duże lepsze standardy bezpieczeństwa, w jeszcze lepszym stopniu chroniąc samochód oraz dobytek. Mają też wbudowane specjalne czujniki, których zadaniem jest zatrzymanie bramy w momencie, gdy znajdzie się pod nią jakiś obiekt, dziecko czy zwierzę. Nowatorskie systemy automatyki do bram to nasza specjalność – chętnie zaproponujemy Ci rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i okoliczności.

  Serwis bram garażowych Warszawa - nasza oferta

  Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wzbogaciliśmy naszą ofertę także o serwis bram przemysłowych i garażowych. Chociaż są to solidne i trwałe konstrukcję, aby bezawaryjnie służyły przez wiele lat, należy o nie odpowiednio dbać. Są przecież intensywnie użytkowane – korzystamy z nich przynajmniej 2 razy dziennie, a niekiedy nawet znacznie częściej. Prawidłowa konserwacja tych systemów sprawi, że będą sprawnie działać i należycie wywiązywać się ze swojej funkcji. Jednak niekiedy mimo prawidłowej eksploatacji odmawiają posłuszeństwa – w takiej sytuacji również możesz na nas liczyć. W zakres naszych usług wchodzi między innymi sprawdzanie mocowania napędu, regulowanie wyłączników krańcowych czy kontrola czujników zamka i rygla. Sprawdzamy też działanie fotokomórek oraz awaryjne otwieranie bramy, w przypadku braku zasilania.

  Jeżeli szukasz firmy w Warszawie, która oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu rozwiązań ogrodzeniowych, to nie mogłeś lepiej trafić! Nasza bramy i ogrodzenia to inwestycja na lata. Skontaktuj się z nami i przekonaj o tym osobiście!