System BASTION do bram i furtek

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE SYSTEMU BASTION


BOGATE WYPOSAŻENIE DODATKOWEPRZYKŁADY WYPEŁNIEŃ


brama-dwyskrzydlowa-25x25brama-dwyskrzydlowa-25x25

Brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji oraz Furtka z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji.

brama-dwuskrzydlowa-vega_bbrama-dwuskrzydlowa-vega_b

Brama dwuskrzydłowa z wypełnienie panelem kratowym VEGA B, przykręconym do konstrukcji oraz Furtka z wypełnieniem panelem kratowym VEGA B, przykręconym do konstrukcji.

brama-dwuskrzydlowa-vega_2d_superbrama-dwuskrzydlowa-vega_2d_super

Brama dwuskrzydlowa z wypełnieniem panelem kratowym VEGA 2D Super, przykręconym do konstrukcji oraz Furtka z wypełnieniem panelem kratowym Vega 2D Super, przykręconym do konstrukcji.

ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNETRWAŁOŚĆ NA LATA


Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.


EFEKTYWNA OCHRONA


Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.


SYSTEM DUPLEX - PODWÓJNA OCHRONA


Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będa wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.


SPRAWDZONE W KAŻDYCH WARUNKACH


Proces cynkowania WIŚNIOWSKI jest zgodny z europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantującą odpowiednia jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.

parallax background

INFORMACJE DODATKOWE

KolorystykaW oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru drzwi do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.

Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania proszkowego z ponad 200 kolorów z palety RAL.

 

Poszukujesz innowacji przy tym także chcesz móc polegać na sprawdzonych rozwiązaniach? System bram Bastion zaprojektowany został specjalnie z myślą o łączeniu wykorzystania nowoczesnych technologii z rozwiązaniami, które przez lata zyskały sobie szeroką rzeszę fanów. Dla przemysłu, biznesu czy nawet własnego domu czy ogrodu – podobne rozwiązania można z łatwością dopasować do konkretnych wymagań tak, aby zyskać niezrównany komfort użytkowania oraz trwałość na lata! Uniwersalny system furtek Bastion może być łatwo uzupełniony o dodatkowe wyposażenie, dzięki czemu znacznie zyskuje na funkcjonalności, a przy tym oferuje lekki, nowoczesny design, który sprawdzi się w przypadku zabudowań przemysłowych – ale i nie tylko!

Nowoczesny system bram Bastion: świeże podejście do sprawdzonych rozwiązań

System bram Bastion wyróżnia się możliwością dobierania poszczególnych elementów w taki sposób, aby od zupełnie podstawowego, można było stworzyć z niego wygodne w obsłudze zabezpieczenie danej posesji. To również znakomita trwałość. Każdy element jest odpowiednio zabezpieczony przed korozją, dzięki konieczność ciągłego konserwowania bramy staje się pieśnią przeszłości. Cynkowanie stali w połączeniu z malowaniem proszkowym daje świetne rezultaty, którymi można cieszyć się przez bardzo długi czas. Sprawia to, że system bram Bastion jest odporny na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak intensywne promieniowanie UV, wilgoć, mróz czy wiatr.

Dodatkowo, standardowa forma bramy, wyposażonej w rygle i chwytaki zabezpieczające – czyli elementy obsługiwane manualnie, mogą być wymienione na części zasilane elektrycznie. Dzięki temu można jeszcze wygodniej obsługiwać bramę. Marka WIŚNIOWSKI od lat stawia na innowacyjne produkty, które przez lata mogą nieprzerwanie służyć użytkownikom swoją funkcjonalnością.

System furtek Bastion – uniwersalność, funkcjonalność oraz lekki design

System furtek Bastion może być uzupełniony o elementy takie jak np. rygiel elektryczny, fotokomórki, a także różne typy zamknięcia bram przemysłowych. Podstawowe wyposażenie zapewnia optymalne zabezpieczenie wejścia lub wjazdu na parcelę. Oferowane przez producenta dodatki umożliwiają zwiększenie poziomu zabezpieczeń, co jest przydatne np. w przypadku domów prywatnych, gabinetów czy biur. Można wybierać spośród takich opcji jak zamek wpuszczany nawierzchniowy a także zamki wyposażone w elektrozaczep, który pozwala na zdalne odblokowanie zamkniętej furty.

Można postawić na dowolny rodzaj wypełnienia bramy oraz ściany ogrodzenia i zdecydować się na wariant o rzadszym lub gęstszym splocie. Nowoczesny wygląd elementów systemowych sprawia, że bez trudu dopasowują się one do wyglądu danego obiektu. Warto również podkreślić, że system furtek Bastion oferuje możliwość wyboru zawiasów – ponownie, dopasowanych względem materiału w jakim mają być zamocowane. Dzięki temu możliwe jest zamontowanie bramy w istniejącym już murze czy ścianie. Funkcjonalność jest dla marki WIŚNIOWSKI bardzo istotna – stąd też tak szerokie możliwości w kwestii personalizacji ogrodzenia.