BRAMY SKRZYDŁOWE I FURTKI BASTIONBramy skrzydłowe i furtki WIŚNIOWSKI - nowe spojrzenie na tradycyjne rozwiązania

bramy-skrzydlowebramy-skrzydlowe

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE


Chwytak_zabezpieczajacy
Chwytak zabezpieczający przed przypadkowym, samoczynnym zamknięciem się uchylonego skrzydła w bramie ręcznej, np. w wyniku silnego podmuchu wiatru – montowany za bramą, przytrzymuje skrzydło w pozycji otwartej.
Rygiel
Rygiel w bramie ręcznej stanowi pewną blokadę skrzydła mocowaną do fundamentu.
Zamek_wpuszczany_nawierzchniowo
Zamek wpuszczany nawierzchniowo – tradycyjny sposób zamknięcia furtki, montowany w ramie skrzydła.
Zawias_regulowany
Zawias regulowany montowany bezpośrednio w słupie bramy – zapewnia precyzyjne ustawienie furtki względem słupa.
 
zawias-do-6m
Bramy o szerokości do 6 metrów w świetle wjazdu, ruch bramy w obrębie 90°
zawias-powyzej6m
Bramy o szerokości powyżej 6 metrów w świetle wjazdu, ruch bramy w obrębie 90°

BOGATE WYPOSAŻENIE DODATKOWE


Elektrorygiel
Elektrorygiel to zabezpieczenie stosowane w bramach, gdzie skrzydło jest szersze niż 3 metry. Zadaniem elektrorygla jest zabezpieczenie i stabilizacja bramy w pozycji zamkniętej
Fotokomorki
Fotokomórki zamontowane na słupach bramy – jeżeli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda, następuje przerwanie strumienia podczerwieni, co spowoduje zatrzymanie się skrzydła i jego cofnięcie.
Ostre_zakonczenia
Ostre zakończenia w postaci stalowego grzebienia, może być montowane na górnej krawędzi skrzydła bramy.
Zamek_w_bramie_recznej
Zamek w bramie ręcznej to pewne i trwałe zamknięcie bramy ręcznie otwieranej, umieszczony w aluminiowej obudowie.
 
Zamek_nawierzchniowy
Zamek nawierzchniowy – mechanizm zamknięty w aluminiowej obudowie, z wkładką patentową, również w wersji z elektrozaczepem.
Zamek_z_elektrozaczepem
Zamek z elektrozaczepem – element systemu kontroli dostępu – służy do zdalnego odblokowania zamkniętej furtki.
Zawias_na_plytce_montazowej
Zawias na płytce montażowej umożliwia instalację furtki do już istniejących słupów stalowych lub betonowych.
Zawias_na_ceowniku
Zawias na ceowniku przymocowanym do słupa – umożliwia instalację furtki do słupa stalowego lub betonowego.
zawias-180stopni
Na specjalne zamówienie w bramach skrzydłowych, ruch bramy w obrębie 180°

PRZYKŁADY WYPEŁNIEŃ


brama-dwyskrzydlowa-25x25brama-dwyskrzydlowa-25x25

Brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji oraz Furtka z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji.

brama-dwuskrzydlowa-vega_bbrama-dwuskrzydlowa-vega_b

Brama dwuskrzydłowa z wypełnienie panelem kratowym VEGA B, przykręconym do konstrukcji oraz Furtka z wypełnieniem panelem kratowym VEGA B, przykręconym do konstrukcji.

brama-dwuskrzydlowa-vega_2d_superbrama-dwuskrzydlowa-vega_2d_super

Brama dwuskrzydlowa z wypełnieniem panelem kratowym VEGA 2D Super, przykręconym do konstrukcji oraz Furtka z wypełnieniem panelem kratowym Vega 2D Super, przykręconym do konstrukcji.

ROZWIĄZANIA ANTYKOROZYJNETRWAŁOŚĆ NA LATA


Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.


EFEKTYWNA OCHRONA


Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.


SYSTEM DUPLEX - PODWÓJNA OCHRONA


Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będa wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.


SPRAWDZONE W KAŻDYCH WARUNKACH


Proces cynkowania WIŚNIOWSKI jest zgodny z europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantującą odpowiednia jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.

parallax background

INFORMACJE DODATKOWE


KolorystykaW oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru drzwi do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.

Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania proszkowego z ponad 200 kolorów z palety RAL.