DRZWI DO DOMU

 

Drzwi to element, bez którego nikt nie wyobraża sobie domu lub innego budynku. Zapewniają prywatność oraz służą do zabezpieczenia jego mieszkańców, pełnią także mnóstwo innych funkcji – między innymi pomagają utrzymać odpowiednią temperaturę we wnętrzu i chronią je przed hałasem. Wyróżnić można kilka różnych rodzajów drzwi – różnią się one nie tylko materiałem wykonania, ale też przeznaczeniem – zupełnie inne modele stosuje się do domu mieszkalnego, inne do biura, a jeszcze inne do garażu. W kolekcji naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór drzwi, które wyróżniają się solidnym wykonaniem oraz estetycznym designem. Zapraszamy Cię do zapoznania się z całą kategorią!

Jakie drzwi do domu wybrać?

Wybór drzwi do domu jednorodzinnego to nie lada wyzwanie – zarówno tych do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. W pierwszym przypadku ważne są nie tylko parametry techniczne, ale też wygląd dopasowany do aranżacji wnętrz. Drzwi domowe służą do oddzielania poszczególnych pomieszczeń wewnątrz budynku. Zazwyczaj mają mniejsze wymagania dotyczące bezpieczeństwa i izolacji termicznej, niż drzwi zewnętrzne. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. W przeciwieństwie do nich, drzwi zewnętrzne służą do oddzielania wnętrza budynku od zewnątrz, dlatego muszą spełniać wysokie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i izolacji termicznej. Często posiadają zabezpieczenia antywłamaniowe oraz muszą być odporne na warunki atmosferyczne. Nic dziwnego, że różnią się one od siebie wymaganiami i konstrukcją. W naszej ofercie dostępne są zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne drzwi do domu.

Drzwi domowe zewnętrzne – szeroki wybór

Jeżeli cenisz sobie oryginalność oraz nie uznajesz kompromisów w kwestii jakości, to znajdziesz u nas idealne drzwi zewnętrzne. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, przygotowaliśmy bardzo szeroką gamę produktów. Aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO są wyjątkowo stabilne i odporne na odkształcenia – zarówno ich wypełnienie, jak i inne elementy konstrukcji spełniają najwyższe standardy. Linia DECO to drzwi do domu, które robią wrażenie na innych. Są utrzymane w nowoczesnym designie i ozdobione przeszkleniem. Ich cechą charakterystyczną jest wszechstronność i bezpieczeństwo. Co ważne, mimo wysokiej jakości dostępne są w przystępnej cenie. W naszej ofercie znajdują się nie tylko modele jedno, ale i dwuskrzydłowe. Możesz wybierać spośród wielu wariantów przeszkleń i kolorów.

Drzwi do mieszkania w bloku

Wybór odpowiednich drzwi do mieszkania w bloku jest równie ważny, jak do domków jednorodzinnych. Muszą one zapewniać poczucie prywatności oraz bezpieczeństwa domownikom. Mogą być wykonane z różnych materiałów – z aluminium, stali lub drewna czy płyt MDF. W ostatnim czasie coraz więcej osób stawia na drzwi z przeszkleniami oraz nawet całoszklane – szczególnie, w przypadku modeli wewnętrznych, które służą głównie do oddzielania pomieszczeń w mieszkaniu. Jakie zalety ma takie rozwiązanie? Przede wszystkim, gwarantuje niespotykany wygląd. Ich skrzydła mogą być przezroczyste albo zdobione za pomocą laminowania, rzeźbienia czy piaskowania. Dzięki temu, że są wykonane ze szkła przepuszczają promienie słoneczne sprawiając, że całe wnętrze jest o wiele jaśniejsze i optycznie większe. Ich wysoka jakość i perfekcja wykonania to sposób, aby podnieść walory estetyczne pomieszczeń i stworzyć w domu przyjazną atmosferę.

Drzwi do domku letniskowego

A może szukasz odpowiednich drzwi do domku letniskowego? Mamy Ci sporo do zaoferowania – między innymi aluminiowe drzwi podnoszono-przesuwne, które gwarantują wygodne wyjście na taras, balkon czy otwartą przestrzeń ogrodu. Dzięki temu, że posiadają przeszklenia, zapewniają doskonałe doświetlenie innych pomieszczeń. Na ich funkcjonalność wpływa zastosowanie niskiego progu. To propozycja, która sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach – drzwi dostępne są w szerokiej palecie barw i dekorów, dzięki czemu bez problemu stworzysz za ich pomocą wyjątkową aranżację!

Drzwi z garażu do domu

Drzwi garażowe są bardzo ważnym elementem wykończenia, ponieważ bezpośrednio wpływają na bezpieczeństwo domowników, ich auta oraz innych, nierzadko drogocennych przedmiotów znajdujących się w garażu, takich jak rowery, kosiarki czy inny sprzęt ogrodowy. Muszą zapewniać wysoki poziom ochrony nie tylko przed włamaniem, ale również przed złymi warunkami atmosferycznymi. Nie mniej ważny jest ich wygląd – w końcu powinny być dopasowane stylistycznie do reszty budynku, aby zwiększać jego estetykę i wartość. Drzwi z garażu do domu muszą też być funkcjonalne, ponieważ używa się ich wiele razy dziennie. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze wszystkich tych ważnych parametrów, dlatego w naszej ofercie znalazły się solidne i estetyczne drzwi do garażu w kilku różnych wersjach oraz wielu kolorach. Możesz zdecydować się na drzwi jedno lub dwuskrzydłowe. Posiadamy modele, których wypełnienie stanowi panel wykorzystywany do produkcji bram roletowych i skrzydłowych. Najbardziej wymagającym klientom do gustu przypadną drzwi boczne stalowe, które są niezwykle trwałe i zapewniają maksimum bezpieczeństwa.