grupa-bramy-primegrupa-bramy-prime

Brama segmentowa PRIME


Wyobraź sobie wjazdową bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszuiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem. Taka jest brama PRIME.

 

Wjazdowa brama segmentowa UniTherm


Brama UniTherm spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Współczynniki tych parametrów mają wpływ nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji bramy, ale również zachowanie jej walorów estetycznych przez lata..

grupa-bramy-unithermgrupa-bramy-unitherm
 
grupa-bramy-uniprogrupa-bramy-unipro

Brama segmentowa UniPro


Wjazdowe bramy UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu. Jest to brama ciepła przeznaczona szczególnie do garaży ogrzewanych.

 

Wjazdowa brama roletowa


W bramach roletowych komfort staje się standardem. Wszystkie bramy roletowe wyposażone są w standardzie w napęd. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem.

grupa-bramy-roletowegrupa-bramy-roletowe
 
grupa-bramy-rozwiernegrupa-bramy-rozwierne

Brama rozwierna


Nowoczesne podejście do tradycyjnych rozwiązań. Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.

 

Brama uchylna


Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.

grupa-bramy-uchylnegrupa-bramy-uchylne