Firma Igel, jako autoryzowany dystrybutor czołowych firm branży budowanej, oferuje Państwu różnego rodzaju bramy i ogrodzenia renomowanej grupy Wiśniowski. Ogrodzenia Wiśniowski to produkty najwyższej marki cenione nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Decydując się na ogrodzenia Wiśniowski macie Państwo gwarancję, że materiały wykorzystane do produkcji bram są najwyższej klasy oraz posiadają unikalne i wyjątkowe wzory niedostępne u innych producentów. Niepowtarzalne projekty oraz różnorodność wykończeni i faktur sprawiają, że bramy Wiśniowski zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów.

Produkty dostępne w naszej ofercie cechuje także wysoka wytrzymałość. Bramy Wiśniowski są odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne jak te pochodzące z atmosfery. Specjalne powłoki zabezpieczające bramy  sprawiają, że ogrodzenia Wiśniowski nie ulegają zniszczeniu pod wpływem promieniowania UV, a także są odporne na korozję wywołaną wilgocią. Niezwykle odporne materiały użyte przy produkcji gwarantują, że bramy Wiśniowski są świetnie przystosowane do intensywnej eksploatacji i służą bezawaryjnie przez wiele lat nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Bramy Konstancin-Jeziorna

Cechująca nas różnorodność sprawia, że w swoim asortymencie posiadamy szeroki wybór bram wjazdowych, bram przemysłowych, bram garażowych i ogrodzeń przemysłowych, które z łatwością można dostosować do charakteru oraz powierzchni posesji. Z powodzeniem produkujemy i montujemy bramy i ogrodzenia przeznaczone dla posesji prywatnych, ale także dla różnorakich przedsiębiorstw i firm.

Oferowane przez nas bramy wyróżniają się walorami technicznymi i ekonomiczny, a innowacyjność ich konstrukcji sprawia, że bramy Konstancin-Jeziorna są funkcjonalne, niezawodne i ekonomiczne, a także bezpieczne w użytkowaniu.

Wszystkie bramy montowane są przez wykwalifikowany i doświadczony personel, który służy pomocą na każdym etapie zakupu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów dostarczamy także wszystkie niezbędne materiały niezbędne do realizacji zamówienia.

Bramy Konstancin-Jeziorna to innowacyjne produkty budowlane, które od lat cieszą się zaufaniem klientów. Jeśli chcesz, aby Twoja posesja nabrała wyjątkowego charakteru, a ogrodzenie pasowało do elewacji i architektury budynku, to bramy z naszego asortymentu będą doskonałym wyborem.

Ponadto nasza specjalność to także automatyka do bram w postaci napędów i pilotów, ułatwiająca codzienną obsługę naszych produktów. Autoryzowane przez nas bramy zostały odpowiednio zharmonizowane z różnymi urządzeniami im dedykowanymi, dlatego korzystanie z nich jest bezawaryjne, łatwe i intuicyjne.

Zautomatyzowane bramy wjazdowe i garażowe to świetne rozwiązanie. Dzięki specjalnemu napędowi można je otwierać i zamykać bez wychodzenia z auta. Funkcje te pozwalają zaoszczędzić czas, a jednocześnie są bezpieczne i bardzo funkcjonalne.

Dostarczane przez nas produkty cechuje najwyższa polska jakość, przyszłościowe rozwiązania oraz gwarancja bezpieczeństwa i wytrzymałości. Stanowimy konkurencyjną markę oferującą bramy w Konstancinie-Jeziornie, ale także na terenie całego województwa mazowieckiego.