BRAMA I FURTKA OGRODZENIOWA MODESTSystemowe rozwiązanie przeznaczone dla domu i przemysłu

brama-i-furtka-ogrodzeniowa-modest-wisniowskibrama-i-furtka-ogrodzeniowa-modest-wisniowski

BRAMA I FURTKA MODEST


Brama i furtka MODEST to systemowe rozwiązanie przeznaczone dla domu i przemysłu. W zestawie z bramą lub furtką znajdują się słupy nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy. Zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub poprzez system Duplex: ocynkowanie ogniowe + powleczenie poliestrowe.

Bramy i furtki MODEST świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju obszarach działalności prywatnej, publicznej lub przemysłowej. Bramy montowane są wokół posesji, w ogrodach, parkach, szkołach, przedszkolach, marketach itp.

SKRZYDŁO BRAMY I FURTKIKonstrukcja bramy i furtki zaprojektowana z profili o przekroju 40x40 mm. W skrzydle zastosowano komplet zawiasowo-zamkowy. W bramie dwuskrzydłowej dodatkowo rygiel wraz z ogranicznikiem. Skrzydło bram i furtek wypełnione panelem ogrodzeniowym Vega B. Panele zgrzane z drutu o średnicy 5 mm. Panel przyspawany do konstrukcji w widoku od zewnątrz. Słupy bram i furtek stanowią integralną część wyrobu.Słupy zostały dostosowane do wymagań wytrzymałościowych całej konstrukcji. Słupy wyposażone w plastikowe daszki. Do produkcji słupów zastosowano profile o przekrojach: 80x80 mm.

brama-dwuksrzydlowa-modest-wisniowski
Brama dwuskrzydłowa MODEST wypełnieniem panel kratowy Vega B
furtka-modest-wisniowski
Furtka MODEST wypełnieniem panel kratowy Vega B

CECHYSYSTEMOWOŚĆ


Bramy i furtki Modest można zastosować wraz z panelem kratowym Vega B i słupkami. Przetłoczenia wypełnienia bramy i furtki oraz paneli ogrodzeniowych znajdują się na jednej wysokości tworząc harmonijną linię ogrodzenia.


OPTYMALNA KONSTRUKCJA


Konstrukcja bramy i furtki dostosowana do wypełnienia paneli kratowych Vega B. Panel przyspawany do konstrukcji. Dostępne w dwóch kierunkach otwierania: prawym do wewnątrz (PW) lub lewym do wewnątrz (LW).

 


ODPORNE NA KOROZJĘ


Bramy i furtki zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub ocynkowanie ogniowe i powleczenie farbą poliestrową.


UNIWERSALNY MONTAŻ


Cechą charakterystyczną jest prosta konstrukcja wyrobów, zapewnia ona szybki i łatwy montaż.

STWÓRZ KOMPLEKSOWY SYSTEM OGRODZEŃ PRZEMYSŁOWYCH


Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to rozwiązanie systemowe, gwarantujące kompleksowe zabezpieczenie terenu. W ofercie skierowanej do budownictwa indywidualnego oraz do przemysłu znajdują się zarówno nowoczesne ogrodzenia stalowe, profilowe jak również panelowe. Charakteryzuje je solidność, jakość i wytrzymałość nie pozbawiona elegancji i stylu. Kompleksowa oferta WIŚNIOWSKI to duże ułatwienie w zamknięciu danego obiektu i wyraz dbałości o jego bezpieczeństwo i wygląd. Skorzystaj z pełnej oferty i stwórz swoje własne ogrodzenie.

system-ogrodzeniowy-modest-panel-vega-B-wisniowskisystem-ogrodzeniowy-modest-panel-vega-B-wisniowski

Ogrodzenie systemowe z bramą dwuskrzydłową i furtką MODEST

- wypełnienie panelem kratowym Vega B

system-ogrodzeniowy-modest-panel-vega-B-light-wisniowski.jpgsystem-ogrodzeniowy-modest-panel-vega-B-light-wisniowski.jpg

Ogrodzenie systemowe z bramą dwuskrzydłową i furtką MODEST

- wypełnienie panelem kratowym Vega B. Do bramy i furtki MODEST można również zastosować panel kratowy Vega B Light

parallax background

INFORMACJE DODATKOWE


System DUPLEX®


Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX® w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia WIŚNIOWSKI będą wyglądać estetycznie.

Bramy dostępne w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i powleczonej farbą poliestrową. W standardzie bramy dostępne w kolorach: RAL 6005 MAT, RAL 7016 MAT.