Bramy i furtki ogrodzeniowe MODEST

brama-i-furtka-ogrodzeniowa-modest-wisniowskibrama-i-furtka-ogrodzeniowa-modest-wisniowski

BRAMA I FURTKA MODESTBrama i furtka MODEST to systemowe rozwiązanie przeznaczone dla domu i przemysłu. W zestawie z bramą lub furtką znajdują się słupy nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy. Zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub poprzez system Duplex: ocynkowanie ogniowe + powleczenie poliestrowe.

Bramy i furtki MODEST świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju obszarach działalności prywatnej, publicznej lub przemysłowej. Bramy montowane są wokół posesji, w ogrodach, parkach, szkołach, przedszkolach, marketach itp.

SKRZYDŁO BRAMY I FURTKI MODESTKonstrukcja bramy i furtki zaprojektowana z profili o przekroju 40x40 mm. W skrzydle zastosowano komplet zawiasowo-zamkowy. W bramie dwuskrzydłowej dodatkowo rygiel wraz z ogranicznikiem. Skrzydło bram i furtek wypełnione panelem ogrodzeniowym Vega B. Panele zgrzane z drutu o średnicy 5 mm. Panel przyspawany do konstrukcji w widoku od zewnątrz. Słupy bram i furtek stanowią integralną część wyrobu.Słupy zostały dostosowane do wymagań wytrzymałościowych całej konstrukcji. Słupy wyposażone w plastikowe daszki. Do produkcji słupów zastosowano profile o przekrojach: 80x80 mm.

brama-dwuksrzydlowa-modest-wisniowski
Brama dwuskrzydłowa MODEST wypełnieniem panel kratowy Vega B
furtka-modest-wisniowski
Furtka MODEST wypełnieniem panel kratowy Vega B

CECHYSYSTEMOWOŚĆ


Bramy i furtki Modest można zastosować wraz z panelem kratowym Vega B i słupkami. Przetłoczenia wypełnienia bramy i furtki oraz paneli ogrodzeniowych znajdują się na jednej wysokości tworząc harmonijną linię ogrodzenia.


OPTYMALNA KONSTRUKCJA


Konstrukcja bramy i furtki dostosowana do wypełnienia paneli kratowych Vega B. Panel przyspawany do konstrukcji. Dostępne w dwóch kierunkach otwierania: prawym do wewnątrz (PW) lub lewym do wewnątrz (LW).ODPORNE NA KOROZJĘ


Bramy i furtki zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub ocynkowanie ogniowe i powleczenie farbą poliestrową.


UNIWERSALNY MONTAŻ


Cechą charakterystyczną jest prosta konstrukcja wyrobów, zapewnia ona szybki i łatwy montaż.

STWÓRZ KOMPLEKSOWY SYSTEM OGRODZEŃ MODESTOgrodzenia MODEST to rozwiązanie systemowe, gwarantujące kompleksowe zabezpieczenie terenu. W ofercie skierowanej do budownictwa indywidualnego oraz do przemysłu znajdują się zarówno nowoczesne ogrodzenia stalowe, profilowe jak również panelowe. Charakteryzuje je solidność, jakość i wytrzymałość nie pozbawiona elegancji i stylu. Kompleksowa oferta WIŚNIOWSKI to duże ułatwienie w zamknięciu danego obiektu i wyraz dbałości o jego bezpieczeństwo i wygląd. Skorzystaj z pełnej oferty i stwórz swoje własne ogrodzenie.

system-ogrodzeniowy-modest-panel-vega-B-wisniowskisystem-ogrodzeniowy-modest-panel-vega-B-wisniowski

Ogrodzenie systemowe z bramą dwuskrzydłową i furtką MODEST
- wypełnienie panelem kratowym Vega B

system-ogrodzeniowy-modest-panel-vega-B-light-wisniowski.jpgsystem-ogrodzeniowy-modest-panel-vega-B-light-wisniowski.jpg

Ogrodzenie systemowe z bramą dwuskrzydłową i furtką MODEST
- wypełnienie panelem kratowym Vega B. Do bramy i furtki MODEST można również zastosować panel kratowy Vega B Light

parallax background

INFORMACJE DODATKOWE

System DUPLEX®


Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX® w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia WIŚNIOWSKI będą wyglądać estetycznie.

Bramy dostępne w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i powleczonej farbą poliestrową. W standardzie bramy dostępne w kolorach: RAL 6005 MAT, RAL 7016 MAT.

 

Postaw na sprawdzoną jakość, najlepsze materiały oraz wytrzymała konstrukcję – system bram Modest stanowi uniwersalny wariant, który sprawdzi się w przypadku różnego typu zabudowań. Konstrukcja została zaprojektowana z myślą o spełnianiu różnorodnych potrzeb, zarówno osób prywatnych, jak również wszystkich prowadzących własny biznes. Prostota montażu i użytkowania przekładają się na komfort, a przy tym umożliwiają oszczędzanie na czasie oraz zasobach. Wybierz system bram Modest i skutecznie zabezpiecz swoją posesję.

Uniwersalna opcja na każdą kieszeń – system bram Modest

System bram Modest w zestawie oferuje słupki nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy, dlatego też jest gotowy do montażu. Warto przyjrzeć się bliżej samej konstrukcji bram oraz furtek. Są one wykonane z odpowiednio przygotowanego profilu o przekroju 40×40 mm. Brama dwuskrzydłowa, dla wygody użytkowników, została uzupełniona o rygiel z ogranicznikiem. Wszystkie elementy są ze sobą połączone przy pomocy wytrzymałych spawów, dzięki czemu nie ma mowy o rozdzielaniu się poszczególnych drutów. Słupy powstały z profili o przekroju 80×80 mm, dzięki czemu solidnie utrzymują całą bramę przemysłową.

Niezaprzeczalną zaletą jest to, że system bram Modest charakteryzuje się lekką konstrukcją, która zapewnia bezpieczeństwo, a przy tym także nie dominuje otoczenia. Systemowa konstrukcja umożliwia idealne dopasowanie do siebie poszczególnych elementów ogrodzenia, a przy tym także wyboru ich koloru. Projekt tego modelu uwzględnia zastosowanie przetłoczenia, które jednak na całej długości ściany ogrodzenia biegnie na jednej linii, dzięki czemu całość prezentuje się spójnie. Jest to z pewnością dość ważny aspekt zarówno dla prywatnych użytkowników, jak i w czasie zabezpieczania obiektów przemysłowych.

Co sprawia, że system furtek Modest jest tak atrakcyjny?

Funkcjonalność oraz trwałość składają się na znakomitej jakości produkt, który okaże się przydatny przez wiele lat. System furtek Modest to podstawowy model, stworzony z myślą o zabezpieczaniu parceli w przestrzeni publicznej, jak np. parków miejskich, placów zabaw czy zieleńców.

Odpowiednia impregnacja poszczególnych elementów decyduje o ich niezrównanej trwałości. Warunki pogodowe bywają nieubłagane – ostre nasłonecznienie, mróz, deszcze (w tym także kwaśne) oraz wszystkie oblicza aury pomiędzy, dlatego tak ważne jest sięganie po elementy ogrodzenia, które przez długi czas będą działały i prezentowały się bez zarzutu. System furtek Modest wyróżnia antykorozyjne ocynkowanie ogniowe, dodatkowo wspierane przez system Duplex, uzupełniony o zabezpieczającą warstwę poliestrową. W efekcie wszystkie elementy zabezpieczone są przed powstawaniem nadżerek rdzy, odpryskiwaniem koloru czy pękaniem.

Odpowiednio zabezpieczone, stalowe elementy, jak również uniwersalny charakter sprawiają że system bram Modest może znaleźć bardzo szerokie spektrum zastosowań. Podobne rozwiązania są wprost stworzone do wykorzystania w biznesie, przemyśle oraz w pobliżu miejsc użyteczności publicznej. Znakomita jakość przekłada się na funkcjonalność, którą można cieszyć się przez wiele kolejnych lat.