Bramy Mińsk Mazowiecki to innowacyjne produkty budowlane polskiej firmy Igel, która do 11 lat cieszy się zaufaniem klientów. Jeśli chcesz, aby Twoja posesja wyróżniała się wyjątkowym desingiem, a ogrodzenie pasowało do elewacji i projektu domu, to bramy z naszego asortymentu będą doskonałym wyborem.

Ufając naszej firmie mają Państwo gwarancję, że zakupione produkty to sprawdzona i rzetelna marka. Jako firma budowlana od lat zajmujemy się projektowaniem, montażem oraz serwisem bram i drzwi w Mińsku Mazowieckim i okolicach. Stawiamy na ciągły rozwój i innowacyjność, dlatego oferujemy Państwu najlepsze produkty budowlane doceniane nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie. Ich potencjał i oryginalne rozwiązania techniczne i użytkowe są potwierdzone licznymi europejskimi certyfikatami i atestami, co czyni naszą firmę jedną z czołowych firm w branży bram i drzwi. Swoje działania skupiamy głównie na klientach z województwa mazowieckiego, oferując im pomoc i doradztwo na każdym etapie zakupu. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy są do dyspozycji klienta w każdym momencie zakupu – od wyboru jak i instalacji do serwisu wybranego u nas produktu. Cechuje nas różnorodność, i oprócz bram specjalizujemy się w dystrybucji napędów i pilotów, a automatyka to nasza specjalność. Gwarantujemy szeroki wybór bram wjazdowych, bram przemysłowych, bram garażowych i ogrodzeń przemysłowych w Mińsku Mazowieckim. Oferujemy produkty sprawdzonych renomowanych firm takich jak Came i Faac czy Wiśniowski.

Bramy garażowe Mińsk Mazowiecki

W swojej ofercie posiadamy innowacyjne rozwiązania dla każdego garażu. Nasze bramy garażowe wyróżniają nowoczesność i funkcjonalność. Z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach oferujemy Państwu bramy garażowe, które nie tylko wyróżniają się wyjątkowym projektem, ale także bezpieczeństwem. Oferowane przez nas bramy garażowe segmentowe świetnie sprawdzą się tam, gdzie jest możliwość zainstalowania prowadnic. Decydując się na wybór bramy segmentowej oszczędzanie Państwo sporo miejsca, gdyż bramy tego rodzaju, dzięki wyjątkowej konstrukcji, nie zajmują powierzchni przed budynkiem. Dodatkowo są niezwykle bezpieczne i można przed nimi zaparkować auto bez ryzyka zniszczenia. Bramy te nie otwierają się podczas podmuchu nawet silnego wiatru, stanowią świetną izolację termiczną (idealne rozwiązanie dla ogrzewanych garaży) oraz nie przepuszczają wody. Cechy te są dodatkowo uzupełnione o niezwykłą wytrzymałość, co ma duże znaczenie przy intensywnej eksploatacji. Odporność produktów, z których zostały wykonane bramy garażowe sprawia, że ich walory estetyczne zachowane są przez długie lata.

Bramy przesuwne Mińsk Mazowiecki

Bez wątpienia odpowiednio dobrane ogrodzenie posesji to jedna z rzeczy, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Świetnym i bardzo rozsądnym wyborem są bramy przesuwne Mińsk Mazowiecki wsparte napędem, który umożliwia otwarcie i zamknięcie bramy bez wychodzenia z samochodu. Odpowiednia konstrukcja sprawia, że brama przesuwna nie zajmuje dużo przestrzeni i idealnie sprawdza się, jeśli chcemy oszczędzić trochę miejsca.

Automatyka do bram Mińsk Mazowiecki

W trosce o każdy aspekty i zadowolenie naszych klientów nasi wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści dobiorą nie tylko bramę, ale także odpowiednio skorelowaną z wybraną bramą automatykę, zainstalują ją oraz zajmą się serwisem.  Automatyczne bramy to bramy przyszłości. Warto więc zaufać najlepszym.