Brama garażowa segmentowa PRIME Wiśniowski

ODKRYJ DOSKONAŁOŚĆ BRAMY PRIME


Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem.


Taka jest brama PRIME. Innowacyjna, dopracowana w każdym szczególe, odzwierciedla Twoje potrzeby zanim je zdefiniujesz. To w pełni wyposażona i kompletna brama automatyczna, dzięki której sięgając po pilota każdego dnia masz pewność, że wybrałeś najlepiej.

prime1prime1
prime2prime2

BĄDŹ PIERWSZY, BĄDŹ PRIME


PRIME nie ma sobie równych, a klasyczna linia stylistyczna jest zapowiedzią tego co kryje się w inteligentnie zaprojektowanym wnętrzu bramy.


Bądź pierwszy, bądź PRIME. Poznaj wyjątkowe zalety unikatowej bramy PRIME.


parallax background

ORYGINALNY PANEL INNOVO ISTOTA RZECZY


Podczas projektowania unikatowego rozwiązania PRIME sięgnęliśmy do sedna budowy bramy segmentowej. Ideą było osiągnięcie jak najlepszych parametrów izolacyjności, uzyskanie nieprzeciętnego efektu estetycznego wewnątrz garażu oraz zapewnienie wyjątkowego bezpieczeństwa użytkowania bramy.


Tak powstał unikalny na skalę światową panel INNOVO. Jego zamknięta budowa, 5-warstwowe zagięcie blachy w miejscu mocowania zawiasów, zapewniają mocną konstrukcję, a wypełnienie ciepłą pianką o grubości 60 mm oraz specjalne systemy uszczelnienień i osłon przekładają się na świetne parametry termoizolacji bramy.


W ten sposób zaprojektowana konstrukcja panelu umożliwiła zbudowanie perfekcyjnego płaszcza, czyniąc bramę PRIME technologicznym i innowacyjnym przełomem.

Panel INNOVO 60mm


Przekrój panelu wraz z osłoną międzypanelową, mocowaną na wewnętrznej stronie skrzydła bramy.

  1. elastyczna osłona międzypanelowa
  2. aluminiowy profil mocujący elastyczne osłony
  3. pięć warstw blachy w miejcu mocowania zawiasów
  4. uszczelnienie międzypanelowe
  5. ukryty zawias
  6. pianka poliuretanowa
innovo-prime (1)innovo-prime (1)
parallax background

BRAMA PRIME - DOSKONAŁOŚĆ W KAŻDYM DETALU


PRIME to design zorientowany na elegancką i ponadczasową prostotę, przełamując konwencje o czysto funkcjonalnym


przeznaczeniu bramy garażowej. Projektując ją kładliśmy nacisk na każdy szczegół, bo o doskonałości decydują detale.

prime_ferrari_szaryprime_ferrari_szary

NOWE TRENDY DESIGNU


PRIME to uniwersalna stylistyka, która daje poczucie komfortu, wysokiej wartości i nowoczesnego luksusu. W ten sposób PRIME wyznacza nową filozofię designu w swojej kategorii.


Projekt PRIME zawiera najważniejsze cechy, które można zdefiniować jako swoisty minimalizm – oszczędność linii i syntezę formy, które odzwierciedlają postawę estetyczną, charakterystyczną dla nowoczesnej myśli architektonicznej.


Forma PRIME z pozoru staje się tłem. Idealnie zaprojektowana od wewnątrz zaskakuje nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i bogactwem wykończeń osłaniających ruchome elementy bramy. Każdy szczegół jest bezbłędnie dopracowany, potwierdzając ciągłość myśli projektantów i stanowiąc absolutną esencję designu.

parallax background
 
 

IKONA BEZPIECZEŃSTWA


PRIME łamie stereotypy w zakresie zabezpieczeń. To nie tylko wizja bramy o wysokich walorach estetycznych, ale również odzwierciedlenie troski o bezpieczeństwo.


W PRIME do bezpieczeństwa podchodzimy całościowo – wykorzystaliśmy technologię by chronić, ale przede wszystkim by zapobiegać niebezpieczeństwu. Liczne, nowoczesne systemy zabezpieczeń elementów konstrukcji oraz części mechanicznych, pomagają chronić wszystkich użytkowników, czyniąc Twój dom bezpieczniejszy.


Wraz z idealnie zintegrowanym napędem, PRIME staje się prekursorem technologicznym, który w każdym szczególe pokazuje, że jakość i bezpieczeństwo są w niej nierozerwalnie ze sobą związane.

prime-grassprime-grass

BRAMA PRIME - NOWA DEFINICJA BEZPIECZEŃSTWAPoszczególne systemy, które składają się na bezpieczną bramę zależą od siebie i współgrają jednocześnie z niektórymi
częściami konstrukcji. Tak jak stałe osłony prowadnic, ruchome osłony rolek, zintegrowana osłona wału sprężyn, boczne
osłony wału i sprężyn oraz elastyczne, wewnętrzne osłony w miejscu łączenia paneli.

brama-prime-zintegrowana-oslona-walu-i-sprezyn
ZINTEGROWANA OSŁONA WAŁU I SPRĘŻYN

REWOLUCJA CIEPŁA


Termoizolacja wyróżnia PRIME, kwalifikując ją do produktów polecanych do obiektów energooszczędnych, a nawet pasywnych. Jest odpowiedzią na potrzebę maksymalizacji zysków energetycznych oraz jak największego ograniczenia strat ciepła w budynku.


Do osiągnięcia takich właściwości bramy konieczne było uzyskanie jak najniższego współczynnika przenikania ciepła.


PRIME w pełni wykorzystuje właściwości termoizolacyjne panelu INNOVO oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień, eliminując straty ciepła w najbardziej newralgicznych miejscach płaszcza bramy.

rewolucja-ciepla-innovorewolucja-ciepla-innovo

KORONNE ARGUMENTY SKUTECZNEJ TERMOIZOLACJIWskaźnik U panelu INNOVO wynosi 0,33 W/m²K co przekłada się na termoizolację całej bramy garażowej. Nowy panel,
podwójne uszczelnienie górne i dolne płaszcza bramy oraz osłony miedzypanelowe pozwoliły nam osiągnąć znakomity
współczynnik przenikania ciepła.

prime-termoizolacjaprime-termoizolacja
 

Bramy garażowe Prime zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. To solidne konstrukcje najnowszej generacji wyposażone w nowoczesne technologie. Łączą w sobie nietuzinkowy design, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz funkcjonalność. W naszej ofercie znajdziesz bramy garażowe Wiśniowski Prime w kilku odsłonach.

Brama garażowa Wiśniowski Prime – postaw na jakość

Brama garażowa segmentowa Prime to propozycja dedykowana dla osób, które poszukują tradycyjnej i solidnej bramy o wysokich parametrach przenikania ciepła. Została starannie zaprojektowana i dopracowana w każdym szczególne, dzięki czemu oferuje funkcjonalne i komfortowe użytkowanie, niezależnie od warunków atmosferycznych. Przypadnie do gustu perfekcjonistom, dla których liczy się każdy szczegół. Jej konstrukcja została precyzyjnie zaprojektowana. Jej podstawą jest panel INNOVO, który charakteryzuje się 5-warstwowym zagięcie blachy w miejscu mocowania zawiasów oraz wypełnieniem w postaci pianki o grubości 60 cm. Dzięki temu, że zastosowano w nim specjalne systemy osłon i uszczelnień, brama wyróżnia się mocną konstrukcją oraz posiada doskonałe parametry termoizolacyjne.

Ponadczasowa brama segmentowa Prime

Brama Prime to także wyjątkowa stylistyka – połączenie klasyki z nutką nowoczesności. Jej konstrukcja wyróżnia się harmoniczną formą oraz oszczędnością linii, jednak nie brakuje w niej elementów ozdobnych, które osłaniają ruchome elementy. Brama garażowa Wiśniowski Prime nie tylko stanie się dekoracją Twojej posesji, ale zapewni Ci należyte poczucie bezpieczeństwa. Nowoczesne technologie, w tym zaawansowane systemy zabezpieczeń oraz solidne części mechaniczne zapewniają Twojemu mieniu pożądaną ochronę. Sprawdzone systemy uszczelnień – w tym osłony między panelowe czy dolne i górne uszczelnienie płaszcza - eliminują straty ciepła, dzięki czemu brama Prime posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. To naprawdę doskonała brama segmentowa, dla której nie znajdziesz żadnej konkurencji!