Bramy i furtki ogrodzeniowe GARDIA

brama-i-furtka-ogrodzeniowa-gardia-wisniowskibrama-i-furtka-ogrodzeniowa-gardia-wisniowski

BRAMA I FURTKA GARDIA


Brama i furtka GARDIA to systemowe rozwiązanie przeznaczone dla domu i przemysłu. W zestawie z bramą lub furtką słupy nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy LOCINOX. Zabezpieczenie antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub poprzez system Duplex: ocynkowanie ogniowe + powleczenie poliestrowe.

Bramy i furtki GARDIA świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju obszarach działalności prywatnej, publicznej lub przemysłowej. Bramy montowane są wokół posesji, w ogrodach, parkach, szkołach, przedszkolach, marketach itp.

WYPEŁNIENIE BRAMY LUB FURTKI GARDIASkrzydło bramy lub furtki wypełnione jest panelem kratowym Vega 2D o średnicy drutu 6/5/6 lub panelem kratowym Vega 2D Super 8/6/8. Panel kratowy wspawany do konstrukcji.

brama-dwuksrzydlowa-gardia-wisniowski
Brama dwuskrzydłowa GARDIA wypełnienie bramy panel kratowy Vega 2D
furtka-gardia-wisniowski
Furtka GARDIA wypełnienie bramy panel kratowy Vega 2D

CECHYSOLIDNA KONSTRUKCJA


Bramy i furtki wraz ze słupami nośnymi w bardzo solidnej konstrukcji i wypełnieniem wytrzymałym panelem kratowym typu Vega 2D lub Vega 2D Super wspawanym do konstrukcji.


ZAWIASY LOCINOX 180°


Zastosowane niezawodne zawiasy LOCINOX umożliwiają uzyskanie kąta otwarcia 180°. Zawiasy posiadają duży zakres regulacji.

 


UNIWERSALNE


Bramy i furtki ze względu na ich konstrukcję umożliwiającą uzyskanie wszelkich możliwych kierunków otwierania. Wystarczy tylko odpowiednio zabetonować słupy i w razie potrzeby obrócić symetryczny chwytak oraz języczek ryglujący zamek.


ODPORNE NA KOROZJĘ


Bramy i furtki zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub ocynkowanie ogniowe i powleczenie farbą poliestrową.

STWÓRZ KOMPLEKSOWY SYSTEM OGRODZEŃ GARDIA


Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to ogrodzenia systemowe. W naszej ofercie dla domu i dla przemysłu znajdują się zarówno nowoczesne ogrodzenia stalowe, profilowe oraz panelowe. Nasze ogrodzenia i to solidność, jakość i wytrzymałość nie pozbawiona elegancji i stylu. Kompleksowa oferta WIŚNIOWSKI to duże ułatwienie w zamknięciu danego obiektu i wyraz dbałości o jego bezpieczeństwo i wygląd. Doskonale sprawdzają się zarówno na prywatnych posesjach, jak i na terenach przemysłowych. Skorzystaj z pełnej oferty i stwórz swoje własne ogrodzenie.

system-ogrodzeniowy-gardia-panel-vega-2d-wisniowskisystem-ogrodzeniowy-gardia-panel-vega-2d-wisniowski

OGRODZENIE SYSTEMOWE z bramą dwuskrzydłową i furtką GARDIA

- wypełnienie panelem kratowym Vega 2D

system-ogrodzeniowy-gardia-panel-vega-2d-super-wisniowskisystem-ogrodzeniowy-gardia-panel-vega-2d-super-wisniowski

OGRODZENIE SYSTEMOWE z bramą dwuskrzydłową i furtką GARDIA

- wypełnienie panelem kratowym Vega 2D Super

parallax background

INFORMACJE DODATKOWE

System DUPLEX®


Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX® w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia WIŚNIOWSKI będą wyglądać estetycznie.

Bramy dostępne w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i powleczonej farbą poliestrową. W standardzie bramy dostępne w kolorach: RAL 6005 MAT, RAL 7016 MAT.

Skrzydło bramy i furtki


Konstrukcja bramy lub furtki zaprojektowana i dostosowana w zależności od wymiarów. Wykorzystane profile o przekrojach 60x40 lub 80x40 mm. W skrzydle uniwersalny zamek o zmiennym kierunku ryglowania oraz w przypadku bramy rygiel wpuszczany w ziemię LOCINOX. Po bokach skrzydeł przyspawane uchwyty zawiasów LOCINOX.


Słupy bramy i furtki


Słupy bram i furtek stanowią integralną część wyrobu. Słupy zostały dostosowane do wymagań wytrzymałościowych całej konstrukcji. Słupki wyposażone w stalowe daszki typu piramidka. Do produkcji słupów zastosowano profile o przekrojach: 80x80, 100x100, 120x120 oraz 160x160 mm.

WYMIARY SŁUPA BRAMY i FURTKI
 A  Szer. bramy So [mm]  Szer. furtki So [mm]
 Słup z profila 80x80 mm  2000 - 2500  1000 - 1250
 Słup z profila 100x100 mm  3000 - 4000  1500 - 2000
 Słup z profila 120x120 mm  4500 - 5500  -
 Słup z profila 160x160 mm  6000 - 8000  -
 

Przemysł bardzo często korzysta z prostych, ale sprawdzonych i ekonomicznych rozwiązań. W zależności jednak od potrzeb, także i użytkownicy prywatni, przy zabezpieczaniu przestrzeni wokół domu czy ogrodu, mogą śmiało sięgać po takie produkty, jak system bram Gardia. To rozwiązanie łączące w sobie troskę o bezpieczeństwo, prostotę oraz dobry design. Dzięki temu bardzo chętnie wybierane jest zarówno przez osoby prywatne, jak i przedsiębiorców.

Wytrzymałość i nowoczesny wygląd – system bram Gardia

Rozwiązania takie jak system bram Gardia sprawdzają się przez lata, niezależnie od warunków pogodowych, na jakie są wystawione. Sprawia to, że nadają się do ogradzania domów, podwórek oraz przestrzeni o przeznaczeniu przemysłowym, jak np. magazynów i warsztatów. Tego typu bramy przemysłowe wybierane są także do zabezpieczania miejsc działalności publicznej, np. szkół, przedszkoli, obszarów miejskiej zieleni czy placów zabaw. System bram Gardia można także uzupełnić o furtkę, dzięki czemu ogrodzenie stanie się jeszcze bardziej funkcjonalne. Co wyróżnia system na tle innych wariantów proponowanych na rynku? Wysokiej jakości wykonanie, w tym słupy nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy LOCINOX. Wszystkie elementy są zabezpieczone przed korozją poprzez specjalne ocynkowanie ogniowe oraz system Duplex, łączący w sobie zalety ocynkowania z wysokiej klasy powłoką poliestrową.

Jak optymalnie zabezpieczyć przestrzeń wokół domu: system furtek Gardia

System furtek Gardia charakteryzuje bardzo solidna konstrukcja, odporna na działanie czynników zewnętrznych, np. pogody. Zarówno furtki, jak i ściana ogrodzenia wykonane są z odpowiednio zabezpieczonego drutu, o ciasnym splocie. Dzięki temu brama nie ogranicza pola widzenia, a jednocześnie zapewnia dobre zabezpieczenie. Bramy oraz furtki, wraz z słupami nośnymi wzmocnione są panelem kratowym typu Vega 2D lub Vega 2D Super (zależnie od wariantu), połączonym z konstrukcją trwałym spawem.

ZAWIASY LOCINOX 180° – Zastosowane niezawodne zawiasy LOCINOX umożliwiają uzyskanie kąta otwarcia 180°. Zawiasy posiadają duży zakres regulacji.

UNIWERSALNE – Bramy i furtki ze względu na ich konstrukcję umożliwiającą uzyskanie wszelkich możliwych kierunków otwierania. Wystarczy tylko odpowiednio zabetonować słupy i w razie potrzeby obrócić symetryczny chwytak oraz języczek ryglujący zamek.

ODPORNE NA KOROZJĘ – Bramy i furtki zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub ocynkowanie ogniowe i powleczenie farbą poliestrową.

STWÓRZ KOMPLEKSOWY SYSTEM OGRODZEŃ GARDIA

– wypełnienie panelem kratowym Vega 2D

– wypełnienie panelem kratowym Vega 2D Super

Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX® w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia WIŚNIOWSKI będą wyglądać estetycznie.

Bramy dostępne w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i powleczonej farbą poliestrową. W standardzie bramy dostępne w kolorach: RAL 6005 MAT, RAL 7016 MAT.