BRAMA I FURTKA OGRODZENIOWA GARDIAsystemowe rozwiązanie dla domu i przemysłu

brama-i-furtka-ogrodzeniowa-gardia-wisniowskibrama-i-furtka-ogrodzeniowa-gardia-wisniowski

BRAMA I FURTKA GARDIA


Brama i furtka GARDIA to systemowe rozwiązanie przeznaczone dla domu i przemysłu. W zestawie z bramą lub furtką słupy nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy LOCINOX. Zabezpieczenie antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub poprzez system Duplex: ocynkowanie ogniowe + powleczenie poliestrowe.

Bramy i furtki GARDIA świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju obszarach działalności prywatnej, publicznej lub przemysłowej. Bramy montowane są wokół posesji, w ogrodach, parkach, szkołach, przedszkolach, marketach itp.

WYPEŁNIENIE BRAMY LUB FURTKISkrzydło bramy lub furtki wypełnione jest panelem kratowym Vega 2D o średnicy drutu 6/5/6 lub panelem kratowym Vega 2D Super 8/6/8. Panel kratowy wspawany do konstrukcji.

brama-dwuksrzydlowa-gardia-wisniowski
Brama dwuskrzydłowa GARDIA wypełnienie bramy panel kratowy Vega 2D
furtka-gardia-wisniowski
Furtka GARDIA wypełnienie bramy panel kratowy Vega 2D

CECHYSOLIDNA KONSTRUKCJA


Bramy i furtki wraz ze słupami nośnymi w bardzo solidnej konstrukcji i wypełnieniem wytrzymałym panelem kratowym typu Vega 2D lub Vega 2D Super wspawanym do konstrukcji.


ZAWIASY LOCINOX 180°


Zastosowane niezawodne zawiasy LOCINOX umożliwiają uzyskanie kąta otwarcia 180°. Zawiasy posiadają duży zakres regulacji.

 


UNIWERSALNE


Bramy i furtki ze względu na ich konstrukcję umożliwiającą uzyskanie wszelkich możliwych kierunków otwierania. Wystarczy tylko odpowiednio zabetonować słupy i w razie potrzeby obrócić symetryczny chwytak oraz języczek ryglujący zamek.


ODPORNE NA KOROZJĘ


Bramy i furtki zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub ocynkowanie ogniowe i powleczenie farbą poliestrową.

STWÓRZ KOMPLEKSOWY SYSTEM OGRODZEŃ


Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to ogrodzenia systemowe. W naszej ofercie dla domu i dla przemysłu znajdują się zarówno nowoczesne ogrodzenia stalowe, profilowe oraz panelowe. Nasze ogrodzenia i to solidność, jakość i wytrzymałość nie pozbawiona elegancji i stylu. Kompleksowa oferta WIŚNIOWSKI to duże ułatwienie w zamknięciu danego obiektu i wyraz dbałości o jego bezpieczeństwo i wygląd. Ogrodzenia WIŚNIOWSKI doskonale sprawdzają się zarówno na prywatnych posesjach, jak i na terenach przemysłowych. Skorzystaj z pełnej oferty i stwórz swoje własne ogrodzenie.

system-ogrodzeniowy-gardia-panel-vega-2d-wisniowskisystem-ogrodzeniowy-gardia-panel-vega-2d-wisniowski

OGRODZENIE SYSTEMOWE z bramą dwuskrzydłową i furtką GARDIA

- wypełnienie panelem kratowym Vega 2D

system-ogrodzeniowy-gardia-panel-vega-2d-super-wisniowskisystem-ogrodzeniowy-gardia-panel-vega-2d-super-wisniowski

OGRODZENIE SYSTEMOWE z bramą dwuskrzydłową i furtką GARDIA

- wypełnienie panelem kratowym Vega 2D Super

parallax background

INFORMACJE DODATKOWE


System DUPLEX®


Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX® w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia WIŚNIOWSKI będą wyglądać estetycznie.

Bramy dostępne w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i powleczonej farbą poliestrową. W standardzie bramy dostępne w kolorach: RAL 6005 MAT, RAL 7016 MAT.

Skrzydło bramy i furtki


Konstrukcja bramy lub furtki zaprojektowana i dostosowana w zależności od wymiarów. Wykorzystane profile o przekrojach 60x40 lub 80x40 mm. W skrzydle uniwersalny zamek o zmiennym kierunku ryglowania oraz w przypadku bramy rygiel wpuszczany w ziemię LOCINOX. Po bokach skrzydeł przyspawane uchwyty zawiasów LOCINOX.


Słupy bramy i furtki


Słupy bram i furtek stanowią integralną część wyrobu. Słupy zostały dostosowane do wymagań wytrzymałościowych całej konstrukcji. Słupki wyposażone w stalowe daszki typu piramidka. Do produkcji słupów zastosowano profile o przekrojach: 80x80, 100x100, 120x120 oraz 160x160 mm.

WYMIARY SŁUPA BRAMY i FURTKI
 A  Szer. bramy So [mm]  Szer. furtki So [mm]
 Słup z profila 80x80 mm  2000 - 2500  1000 - 1250
 Słup z profila 100x100 mm  3000 - 4000  1500 - 2000
 Słup z profila 120x120 mm  4500 - 5500  -
 Słup z profila 160x160 mm  6000 - 8000  -