Serwis bram garażowych, wjazdowych i napędów

 

  IGEL Krzysztof Jeż Wólka Załęska

   
   

  Świadczymy usługi w zakresie montażu, napraw, regulacji, konserwacji, przeglądów okresowych oraz doradztwa technicznego dla bram garażowych, przemysłowych, automatyki, systemów ogrodzeniowych, a także stolarki otworowej. Posiadamy wykwalifikowany personel handlowy oraz serwisowy, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Każdy z naszych pracowników oprócz wieloletniej praktyki, posiada także odpowiednie przeszkolenie - w zależności od stanowiska - w zakresie handlowym, montażowym oraz serwisowym.

  Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Wiśniowski, która bez wątpienia jest liderem wśród producentów bram, ogrodzeń oraz drzwi, a także napędów Came i Faac, specjalizującym się w automatyce bramowej. Wszystkie oferowane przez nasz produkty posiadają certyfikaty CE (czyli zaświadczenie o spełnieniu dyrektyw tzw. "Nowego Podejścia" Unii Europejskiej) i są dopuszczone do sprzedaży jako produkty zgodne z wymaganymi normami.

  Specjalizujemy się w zakresie dostawy i montażu oraz serwisu.

  Serwis bram garażowych

  Wybór i zakup odpowiedniej bramy to jedno, jednak nie można zapomnieć o jej regularnym serwisowaniu. Codzienna eksploatacja bram garażowych powoduje zużywanie się niektórych części, dlatego w celu ich prawidłowego działania niezbędne jest serwisowanie tych produktów. Serwisowanie nie polega jedynie na naprawie usterek i wymianie zepsutych części – do jego składu zalicza się także przeglądy, konserwacje oraz modernizacje. Przegląd bramy garażowej można porównać do przeglądu samochodu – proces ten polega na sprawdzeniu stanu technicznego bramy i wykryciu ewentualnych uszkodzeń. Każda brama składa się z dużej liczby podzespołów, które tak jak każde inne rzeczy mogą ulec uszkodzeniu. Naprawa polega na wymianie zepsutych części, co pozwoli na prawidłowe działanie całej bramy. Z kolei konserwacja i modernizacja są procesami dość podobnymi – różnią się one skalą zmian. Mniejsze czynności takie jak np. wymiana uszczelek nazywa się konserwacją. Modernizacją bramy garażowej są wszystkie większe ulepszenia, a przykładem może być jedna z najbardziej popularnych usług wchodzących w skład modernizacji – dodanie automatyki. Dzięki odpowiedniemu serwisowi bram garażowych, poziom bezpieczeństwa będzie nieporównywalnie wyższy, żywotność produktu wydłużona, a wydajność zwiększona. Świadczymy wszystkie usługi wchodzące w zakres serwisowania, w tym między innymi dodanie oraz naprawę automatyki.

  Serwis bram przemysłowych

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne rodzaje bram przemysłowych: segmentowe, roletowe, podwieszane, harmonijkowe oraz systemy przeładunkowe. Każdy z dostępnych rodzajów oprócz innego przeznaczenia, różni się przede wszystkim budową i mechanizmem działania. Niezależnie od wybranego modelu, należy zadbać o regularne serwisowanie produktu, gdyż zużywanie się części bram przemysłowych jest większe niż w przypadku innych bram. Nasza załoga ze względu na posiadane doświadczenie zawodowe jest niezawodna w tym co robi, dlatego z całą pewnością możecie nam Państwo powierzyć serwisowanie bram przemysłowych, w skład czego (tak jak w przypadku bram garażowych) wchodzi: przegląd, naprawa, konserwacja oraz modernizacja. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego najpopularniejsze drobne naprawy wykonywane są od ręki. Gwarantujemy, że zrobimy wszystko, aby jak najszybciej rozwiązać Państwa problem. Świadczymy wszystkie usługi wchodzące w zakres serwisowania bram przemysłowych.

  Serwis bram ogrodzeniowych

  Serwisowanie bram ogrodzeniowych tak jak w przypadku bram garażowych i przemysłowych polega na przeglądzie, naprawie, konserwacji oraz modernizacji. Przegląd bram ogrodzeniowych polega na sprawdzeniu wszystkich części bramy i wykryciu ewentualnych usterek, dzięki czemu możliwe jest zmniejszenie kosztów związanych z naprawą. Wczesne wykrycie nieprawidłowości pozwoli na szybką wymianę wadliwej części, co z kolei może sprawić, że usterka ta nie spowoduje zepsucia się innych podzespołów, a tym samym koszty naprawy będą mniejsze. Regularne serwisowanie bram ogrodzeniowych nie tylko pozwala zaoszczędzić pieniądze, ale przede wszystkim zwiększa poziom bezpieczeństwa. Okresowe przeglądy pozwolą na zapobieganie ewentualnym usterkom, dzięki czemu brama ogrodzeniowa będzie cały czas działała prawidłowo, a tym samym będzie spełniać swoją funkcję.

  Serwis ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych

  W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć wiele rodzajów ogrodzeń zarówno posesyjnych, czyli ogrodzeń chroniących posesję, na której znajduje się dom, a także ogrodzeń przemysłowych, czyli ogrodzeń chroniących firmę. Ogrodzeniem nazywa się system segmentów i słupów, bram przesuwnych/dwuskrzydłowych i furtek. Serwis ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych zaleca się wykonywać po każdej zimie, ponieważ jak wiadomo, śnieg oraz niskie temperatury mogą niekorzystnie wpłynąć na prawidłowe działanie niektórych części. Temperatury poniżej zera oraz wilgotność przyczyniają się do powstawania korozji, która wpływa nie tylko na wygląd ogrodzenia, ale przede wszystkim może stanowić duże niebezpieczeństwo dla konstrukcji.

  Serwis stolarki otworowej w tym aluminiowej i stalowej, przeciwpożarowej

  W kategorii stolarki otworowej znajdziecie Państwo: drzwi, okna, fasady, ścianki oraz stolarkę przeciwpożarową, w tym stolarkę aluminiową oraz stalową. Wszystkie produkty zaliczające się do tej kategorii wymagają regularnego serwisu, w tym przede wszystkim regularnych konserwacji oraz przeglądów, które pozwolą nie tylko utrzymać ładny wygląd drzwi, okien, fasad czy ścianek, ale pozwolą również na szybkie wykrycie ewentualnych usterek. Wczesne zauważenie nieprawidłowości pozwoli na szybką i tańszą naprawę (zepsucie się jednej części może spowodować zepsucie się innych). Troska o prawidłowe działanie stolarki przeciwpożarowej pozwoli utrzymać wysoki poziom bezpieczeństwa, który jak wszyscy wiedzą, odgrywa istotną rolę w budownictwie indywidualnym jak i w obiektach, które przeznaczone są do użyteczności publicznej. Regularna konserwacja i wymiana newralgicznych elementów pozwoli na zdecydowane zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia usterki, która mogłaby wpłynąć na bezpieczeństwo osób przebywających w budynku.

  Serwis szeroko rozumianej automatyki do w/w urządzeń jak i ich sterowań

  Automatyka w bramach zarówno garażowych jak i ogrodzeniowych zdecydowanie jest dużo wygodniejszym rozwiązaniem niż w przypadku tradycyjnego sposobu ich otwierania. Aby jednak automatyka mogła zapewnić swoim użytkownikom komfort z użytkowania, musi być odpowiednio serwisowana. Powodami, przez które napędy bram mogę nie spełniać swojej funkcji mogą być między innymi: nieprawidłowo wyregulowane fotokomórki, uszkodzenie silnika elektrycznego, brak styku w przewodach czy też problemy związane z pilotem, który umożliwia zdalne sterowanie. Świadczymy usługi profesjonalnego serwisowania, dzięki którym Państwa bramy będą działać bez żadnych zastrzeżeń, zapewniając tym samym komfort z ich użytkowania.

  Dzięki naszym pracownikom, którzy pracują zarówno w terenie jak i w biurze, świadczymy również usługi w zakresie doradztwa technicznego, pomiarów i kalkulacji. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz wiedzę w obrębie swojej działalności. Nasi pracownicy tworzący ekipy montażowe oraz serwisowe mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki współpracy z wieloma renomowanymi firmami budowalnymi czy też spółdzielniami i świadczeniu dla nich usług zarówno montażowych jak i serwisowych.
   

  Serwis bram mazowieckie – nasza specjalizacja

  Nasz serwis bram w województwie mazowieckim specjalizuje się w dostarczaniu, montażu, a także serwisowaniu bram garażowych, o przeznaczeniu przemysłowym, większych bram ogrodzeniowych oraz całych ogrodzeń. Oferujemy naprawy stolarki otworowej, w tym aluminiowej, stalowej i przeciwpożarowej czy też automatyki do wymienionych urządzeń i ich układów sterowania. Naprawa napędów do bram automatycznych przeprowadzana jest przez najlepszych specjalistów, którzy zadbają o terminową realizację i skuteczne pozbycie się awarii. Posiadamy wykwalifikowany personel handlowy i serwisowy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wszyscy nasi pracownicy posiadają wieloletnią praktykę w branży są przeszkolenie w zakresie montażowym serwisowym i handlowym. Nasza firma przez lata zebrała bogate doświadczenie a także cenną wiedzę.

  Posiadamy własne wykwalifikowane ekipy montażowe i serwisowe, znakomicie zaznajomione ze specyfiką serwisowanych przez nas urządzeń. Przy tym współpracujemy też z innymi firmami budowlanymi, spółdzielniami i zakładami przemysłowymi, czerpiąc z ich profesjonalizmu i również oferując im swoje usługi. Proponujemy także doradztwo techniczne czyli usługi z zakresu precyzyjnych pomiarów oraz przygotowywania kalkulacji kosztów – wykonywanych przez naszych pracowników działających stacjonarnie, w biurze oraz w terenie.

  Zastanawiasz się jaki model bramy lub ogrodzenia okaże się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Nie czekaj, tylko skontaktuj się z naszym serwisem bram garażowych. Zapraszamy.

  Serwis bram WIŚNIOWSKI

  Powolne opuszczanie się skrzydła, głośna praca bądź też niedziałające sprężyny – niekiedy nawet najdroższa i z pozoru najlepsza brama może ulec awarii. W sytuacji, kiedy nasza brama nie funkcjonuje jak należy to najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług doświadczonego fachowca. Samodzielna próba naprawy skomplikowanych konstrukcji i nowoczesnych systemów bardzo często kończy się niepowodzeniem, co skutkuje poniesieniem jeszcze większych kosztów. Kiedy zgłosić się po pomoc do profesjonalnej firmy świadczącej usługi naprawy bram garażowych Wiśniowski? Jaki serwis wybrać?

  Jeżeli zależy nam na tym by brama, w którą wyposażyliśmy garaż funkcjonowała bez zarzutu przez długi okres czasu to oprócz przestrzegania właściwych zasad jej użytkowania, powinniśmy zadbać także o dokonywanie systematycznych przeglądów. W tym celu najlepszym z dostępnych rozwiązań jest skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu bram garażowych. Dlaczego? Odpowiedź w tym wypadku jest banalnie prosta. Firmy specjalizujące się w konserwowaniu i naprawie bram garażowych wyposażone są w odpowiednie sprzęty i narzędzia, które umożliwiają im sukcesywne likwidowanie powstałej usterki w przeciągu kilku godzin. Działania podjęte na własną rękę mogą przysporzyć nam dodatkowych problemów, szczególnie wtedy, kiedy brama podlega jeszcze gwarancji.

  Głównym zadaniem każdej bramy niezależnie od wybranego modelu jest skuteczne zabezpieczenie pojazdów znajdujących się wewnątrz pomieszczenia przed ewentualną kradzieżą lub uszkodzeniem. Na polskim rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów, które zaskakują swoim designerskim wykończeniem oraz zastosowaniem innowacyjnych systemów napędu. W przypadku nowoczesnych automatycznych bram, elementem całej konstrukcji, który dosyć często się psuje jest sam napęd. Duży wpływ na to ma zbyt wysoka częstotliwość użytkowania bramy.

  Jednym z serwisów bram garażowych cieszących się dużą sympatią i zaufaniem wśród polskich konsumentów jest “Serwis bram WIŚNIOWSKI”. Z usług serwisu skorzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa, które zdecydowały się na zakup produktu z oferty dystrybutora lub dealera bram WIŚNIOWSKI. Więcej informacji na temat oferty firmy WIŚNIOWSKI oraz serwisu bram dostępnych jest na naszej stronie internetowej. Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z Serwisem bram WIŚNIOWSKI mogą liczyć na pełen profesjonalizm oraz szybkość działania. Co więcej serwis oprócz naprawy bram i automatyki, oferuje swoim klientom możliwość zakupienia części zamiennych.

  Podsumowując, w przypadku posiadaczy zwłaszcza nowych bram objętych gwarancją producenta najlepszym z możliwych rozwiązań jest skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu bram, który dysponuje odpowiednimi narzędziami oraz wyłącznie oryginalnymi częściami zamiennymi. Powierzenie naprawy bramy garażowej doświadczonej firmie jest gwarancją jej długiego i sprawnego funkcjonowania.