Serwis bram i napędów

Świadczymy usługi w zakresie montażu, napraw, regulacji, konserwacji, przeglądów okresowych oraz doradztwa technicznego dla bram garażowych, przemysłowych, automatyki, systemów ogrodzeniowych, stolarki otworowej. Posiadamy wykwalifikowany personel handlowy i serwisowy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wszyscy nasi pracownicy posiadają wieloletnią praktykę w branży są przeszkolenie w zakresie montażowym serwisowym i handlowym.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Wiśniowski, która jest wiodącym producentem bram, ogrodzeń i drzwi oraz Came i Faac specjalizującym się w automatyce bramowej .

Wszystkie nasze oferowane produkty posiadają certyfikaty CE i są dopuszczone do sprzedaży jako zgodne z wymaganymi normami.

Firma specjalizuje się w zakresie dostawy i montażu, a następnie serwisu:

Serwis bram garażowych

Serwis bram przemysłowych

Serwis bram ogrodzeniowych

Serwis grodzeń posesyjnych i przemysłowych

Serwis stolarki otworowej w tym aluminiowej i stalowej, przeciwpożarowej

Serwis szeroko rozumianej automatyki do w/w urządzeń jak i ich sterowań

Firma posiada bardzo duże doświadczenie oraz wiedzę w obrębie swojej działalności. Posiada własne wykwalifikowane ekipy montażowe i serwisowe o wieloletnim doświadczeniu w branży. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami budowlanymi, spółdzielniami, zakładami przemysłowymi świadcząc dla nich usługi montażowe jak i serwisowe. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa technicznego, pomiarów, kalkulacji za pośrednictwem pracowników działających w terenie jak i w biurze.