Rozwiązania renowacyjne - RenoSystem Wiśniowski

Rozwiązania renowacyjne

Celem modernizacji jest przede wszystkim dostosowanie właściwości funkcjonalnych istniejącej zabudowy do aktualnych potrzeb użytkowników. Najczęściej modernizacja ma również za zadanie podniesienie walorów estetycznych obiektu.
Nasze rozwiązania renowacyjne umożliwiają montaż bram segmentowych w otworze garażu bez względu na warunki zabudowy, nawet w przypadku gdy w obiekcie nie występuje nadproże, bądź przestrzenie boczne. Dzięki nim garaż zwiększa swoje walory użytkowe, a także zyskuje na estetyce.

UniPro RenoSystem


UniPro RenoSystem to odpowiedź na potrzeby budownictwa przeznaczonego do renowacji.

Konstrukcja została zbudowana ze specjalnie zaprojektowanych ościeżnic dostosowanych do montażu w otworach bez nadproża czy przestrzeni bocznych lub z nieregularną powierzchnią ścian. Częścią konstrukcji jest system maskownic wykonywanych w kolorze płaszcza bramy, które zagwarantują estetyczny wygląd bramy, bez konieczności obróbki tynkarskiej.


RenoSystem rozwiązuje wiele potencjalnych sytuacji powstających w przypadku wymiany bramy garażowej, zakładając, że w obiekcie funkcjonowała wcześniej brama o innych wymaganiach zabudowy, np. brama uchylna lub skrzydłowa. Konstrukcja montowana jest pośrednio do istniejących powierzchni za pomocą systemu kątowników, które wraz z maskownicami pełnią funkcję zastępczą dla brakujących elementów ściany.

RenoSystem - WARIANTY MONTAŻU

Montaż za otworem - maskownica za otworem

 
 

Montaż w otworze - maskownica w otworze

 
 

Montaż w otworze - maskownica przed otworem

 
 

KONSTRUKCJA DO MONTAŻU
BRAM SEGMENTOWYCHTo nowoczesne oraz funkcjonalne rozwiązanie, umożliwiające zastosowanie bram segmentowych bez względu na warunki zabudowy garażu. Pełniąc funkcję stelaża, zastępuje brakujące elementy nadproża lub przestrzeni bocznych, na których wspierają się elementy konstrukcyjne bramy. Konstrukcja wykonywana jest z odpornej na korozję stali ocynkowanej, a dzięki możliwości zastosowania maskownic w kolorze bramy, wjazd do garażu zachowuje wszystkie walory estetyczne.

konstrukcja-do-montazukonstrukcja-do-montazu
maskownice-renowacyjnemaskownice-renowacyjne

MASKOWNICE REMOWACYJNEW procesie wymiany bramy garażowej może dojść do uszkodzenia otworu garażowego.

W takich przypadkach maskownice wykonywane w kolorze skrzydła bramy pozwalają na ukrycie powstałych zniszczeń lub mało estetycznych elementów konstrukcji budynku.

BLENDY RENOWACYJNEUmożliwiają ujednolicenie całego frontu budynku z designem płaszcza bramy.

To idealne rozwiązanie dla właścicieli garaży wielostanowiskowych, a także osób, którym zależy na spójnym wzornictwie obiektów z garażem w bryle.

konstrukcja-do-montazukonstrukcja-do-montazu
brama-n80brama-n80

UniPro Nano80Konstrukcja bramy UniPro Nano80 została przystosowana do warunków zabudowy, gdzie niskie nadproże uniemożliwia montaż bramy automatycznej.

Dzięki specjalnie profilowanym prowadnicom automatyczna brama UniPro Nano80 może być stosowana nawet do nadproża o wysokości 80 mm, zwiększając komfort użytkowników garażu. UniPro Nano80 jest bramą automatyczną dostępną w wymiarach typowych. Różnorodne wzornictwo, a także ogromna paleta kolorów pozwoli dopasować bramę do tradycyjnej i nowoczesnej zabudowy.

 

Masz już dosyć swojej starej i nieszczelnej bramy garażowej? Chciałbyś wymienić ją na nowszy model, który wyróżnia się lepszymi parametrami termicznymi oraz nowoczesnym wyglądem? Z pewnością do gustu przypadną Ci nasze rozwiązania renowacyjne, które umożliwiają montaż bram segmentowych bez względu na warunki zabudowy. Szeroka paleta wzorów, kolorów oraz wymiarów sprawia, że z powodzeniem znajdziesz u nas bramę dostosowaną do Twojej zabudowy oraz preferencji.

RenoSystem Wiśniowski – konstrukcje, które sprawdzą się w każdych warunkach

RenoSystem to bramy o specjalnych konstrukcjach dedykowane klientom, którzy chcieliby zamontować je w otworze swojego garażu, gdzie wcześniej znajdowała się inna zabudowa. Są odpowiedzią na wiele potencjalnych problemów powstających w przypadku wymiany bramy. Konstrukcję można zamontować do istniejącej powierzchni za pomocą kątowników i maskownic, które odgrywają zastępczą rolę dla brakujących elementów ściany. RenoSystem sprawdzi się nawet w pomieszczeniach z nieregularną powierzchnią ścian lub bez przestrzeni bocznej czy nadproża. Możemy zaoferować Ci kilka wariantów montażu – między innymi z maskownicą za otworem, w otworze lub przed otworem. W naszej ofercie znajdują się też bramy przystosowane do zabudowy z niskim nadprożem, które uniemożliwia montaż tradycyjnej bramy automatycznej.

Bramy RenoSystem – solidne, trwałe oraz atrakcyjne wizualnie

RenoSystem to sposób, aby Twój garaż zyskał na estetyce oraz stał się jeszcze funkcjonalniejszy. W trakcie wymiany bramy nierzadko dochodzi do uszkodzenia otworu garażowego, dlatego częścią tego systemu są maskownice utrzymane w tym samym kolorze, które pozwalają na ukrycie wszelkich nieestetycznych elementów konstrukcji. Możesz też dopasować do nich blendy renowacyjne, które pozwalają na ujednolicenie frontu budynku z płaszczem bramy – to doskonałe rozwiązanie, jeżeli zależy Ci na harmonicznym efekcie. Decydując się na RenoSystem możesz mieć pewność, że dokonujesz najlepszego wyboru!