Bramy przemysłowe Wiśniowski

BRAMY PRZEMYSŁOWE SEGMENTOWE


Bramy segmentowe MakroPro i MakroPro Alu to gwarancja najwyżjszej jakości oraz niezawodnego działania

grupa-bramy-i-systemy-bramy-sementowegrupa-bramy-i-systemy-bramy-sementowe
 

BRAMY PRZEMYSŁOWE ROLETOWE


Nowoczesne bramy zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach.

grupa-bramy-i-systemy-bramy-roletowegrupa-bramy-i-systemy-bramy-roletowe
 

BRAMY PRZEMYSŁOWE PODWIESZANE PRZESUWNE


Umożliwiają zamykanie otworów o dużej szerokości, a prosta konstrukcja czyni je uniwersalnym rozwiązaniem sprawdzającym się nawet w ekstremalnych warunkach.

grupa-bramy-i-systemy-bramy-przesuwnegrupa-bramy-i-systemy-bramy-przesuwne
 

BRAMY PRZEMYSŁOWE PRZESUWNO-PODWIESZANE SlidePro


Proste rozwiązania w halach o ograniczonych możliwościach zabudowy. Znajdują zastosowanie w pomieszczeniach, do zabudowy otworów o dużej szerokości.

SlidePro-jednoskrzydlowa-wisnowskiSlidePro-jednoskrzydlowa-wisnowski
 

BRAMY PRZEMYSŁOWE HARMONIJKOWE


Bramy harmonijkowe dedykowane są do salonów wystawowych, lotnisk, ekspozycji oraz budynków nowoczesnej architektury gdzie styl i elegancja łączą się z niezawodnością i funkcjonalnością.

grupa-bramy-i-systemy-bramy-harmonijkowegrupa-bramy-i-systemy-bramy-harmonijkowe
 

SYSTEMY PRZEŁADUNKOWE


Oferujemy szereg produktów z zakresu techniki przeładunku w postaci bram, pomostów, uszczelnień, oraz wyposażenia dodatkowego. Wszystkie elementy tworzone są w oparciu o najwyższą jakość materiałów oraz najnowocześniejsze technologie, spełniając wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa oraz eksploatacji.

grupa-bramy-i-systemy-systemy-przeladunkowe
 

Bramy przemysłowe marki Wiśniowski - Dowiedz się więcej!

Prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie przemysłu wymaga sięgania po sprawdzone rozwiązania. Niezależnie od tego czy trzeba zabezpieczyć wjazd do garażu, magazynu, warsztatu czy hali produkcyjnej, odpowiednio dopasowane do panujących warunków bramy przemysłowe stanowią podstawę. Jak jednak dobrać właściwy model? Czym się kierować oraz jaki sposób otwierania bramy sprawdzi się najlepiej? Razem z marką IGEL warto prześledzić dostępne opcje oraz sprawdzić najnowsze bramy przemysłowe WIŚNIOWSKI, dostępne w katalogu aktualnych produktów.

Rozwiązania dla przemysłu muszą gwarantować niezawodność oraz trwałość przez długi czas. Konstrukcja musi być odporna na wzmożoną eksploatację, jak wielokrotne otwieranie i zamykanie bramy, a także zapewniać odpowiedni poziom zabezpieczeń. Typ bramy powinien być dobrany w oparciu o konkretne potrzeby, dlatego też w ofercie marki WIŚNIOWSKI znaleźć można bramy przemysłowe w tak wielu funkcjonalnych wariantach.

Niezawodne rozwiązania – bramy przemysłowe stworzone z myślą o wydajności

Konstrukcja bramy przemysłowej powinna być dopasowana do formy budynku oraz wielkości wlotu do budynku. Liczy się jej szerokość, a także ilość cykli, jakie skrzydło będzie musiało wykonać w ciągu dnia. Od lekkich i prostych rozwiązań, po rozwiązanie dedykowane dla potrzeb przemysłu ciężkiego.

Należą do najpopularniejszych rozwiązań. Lekkie i wytrzymałe skrzydło bramy przemysłowej wykonane jest z paneli stalowych oraz pianką poliuretanową. Skrzydło montowane jest w taki sposób, że otwiera się przemieszczając się po prowadnicach pionowych, a następnie poziomych – chowając się pod sufitem. Bramy te mimo swojej konstrukcji są znakomicie uszczelnione na całym obwodzie. W wariancie automatycznym jest to rozwiązanie bardzo wygodne i wszechstronnie, które sprawdza się szczególnie w przypadku mniejszych i większych garaży oraz warsztatów. Bramy przemysłowe w tym typie dostępne są również w wariantach z drzwiami.

Podobne w działaniu i formie są bramy przemysłowe wyposażone w rolowaną kurtynę, która po złożeniu nie zajmuje dodatkowej przestrzeni. Specjalne aretki mają na celu zadbać o płynną i cichą pracę bramy, niezależnie od intensywności ich eksploatacji. Kurtyna jest lekka, ale jednocześnie wytrzymała, dzięki czemu znakomicie nadaje się do zabezpieczania przestrzeni magazynowych i nie tylko.

Są efektywną metodą na zabezpieczenie szerszych wlotów do budynku. Konstrukcja skrzydła sprawia przy tym, że tego typu bramy przemysłowe sprawdzają się także w wymagających warunkach. To ekonomiczne rozwiązanie, które dedykowane jest szczególnie dla wielkopowierzchniowych hal produkcyjnych. W razie potrzeby skrzydło bramy może zostać wyposażone w okna (szkło akrylowe), dzięki którym przestrzeń będzie lepiej doświetlona.

Marka WIŚNIOWSKI oferuje także nieco zmodyfikowany wariant bram przemysłowych przesuwno-podwieszanych, w wersji SlidePro. W przypadku tego modelu konstrukcja bramy została opracowana w taki sposób, aby działać w oparciu o panele dedykowane do produkcji skrzydeł bram segmentowych. Takie rozwiązanie przekłada się na podwyższoną estetykę oraz lepszą ochroną przed utratą ciepła.

W tym przypadku również bramy przemysłowe tego typu (zwykłe jak i SlidePro) dostępne są także w wariancie z drzwiami.

Polecane są w szczególności do obiektów takich jak lotniska, salony wystawowe oraz budynków o nowoczesnej konstrukcji. Głównym walorem tego rozwiązania jest połączenie wysokiej estetyki z funkcjonalnością – całość konstrukcji jest lekka i zapewnia stały dopływ dziennego światła do wnętrza. Panele (skrzydła) osadzone są na trwałej szynie jezdnej oraz wyposażone w doskonały system uszczelnienia.