Napęd INTRO

 

Napęd INTRO - Nowoczesny design


INTRO oferuje w pełni niezawodną pracę z funkcjami charakterystycznymi dla tego typu napędów czyli sterowanie nadajnikami, możliwością podłączenia fotokomórek, dodatkowej lampy sygnalizacyjnej i przycisku ręcznego sterowania. Dostępny będzie w dwóch wersjach: INTRO 600 i INTRO 1000. Charakteryzuje się szczególną i wyróżniającą się w tym segmencie napędów, designerską obudową.

Napęd INTRO, współpracuje z dedykowanym nadajnikiem o nazwie handlowej U-MOVE. Jest to pilot czterokanałowy dostępny w kolorze białym, czarnym i opcjonalnie czerwonym.

PULSAR-wisniowskiPULSAR-wisniowski

Napęd INTRO Wiśniowski

Wyjątkowy system otwierania bram marki Wiśniowski - Napęd INTRO, to skuteczne i bezpieczne otwieranie garażowych drzwi bez użycia klucza.

Zalety

Napęd INTRO zapewnia wysoce zaawansowane rozwiązania, dzięki którym można łatwo i bezpiecznie otwierać bramy garażowe. System cechuje się łatwą instalacją, a także szerokim wyborem funkcjonalnych ulepszeń, takich jak sterowanie zdalne, piloty i czujniki ruchu.

Cechy

Oferuje wiele wyjątkowych cech, które zapewniają bezpieczeństwo i łatwość użytkowania. System jest dostosowany do szerokiej gamy bram, a regulacja uchwytu i jednostka centralna zwiększają wygodę obsługi. Ponadto Napęd INTRO oferuje wbudowaną blokadę, która uniemożliwia włamanie się do garażu oraz jednostkę odcinającą prąd, która zatrzymuje napęd w przypadku awarii.