Ogrodzenia sportowe boisk

ogrodzenie_sportowe_wisniowski_renderogrodzenie_sportowe_wisniowski_render

PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO BEZ OGRANICZANIA WIDOCZNOŚCI

OGRODZENIA SPORTOWE - RODZAJE PANELI


VEGA 2D / VEGA 2D Super


Panele zgrzewane punktowo z prętów stalowych o wymiarze oczek 50 x 200 mm.

- VEGA 2D – œśrednica pręta poziomego 2 x 6 mm i pionowego 5 mm.

- VEGA 2D Super – œśrednica pręta poziomego 2 x 8 mm i pionowego 6 mm.VEGA 2D Super Sport


Panele zgrzewane punktowo z prętów stalowych o wymiarze oczek 100 x 200 mm.

- VEGA 2D Super Sport – śœrednica pręta poziomego 2 x 8 mm i poziomego 6mm.VEGA B


Panel zgrzewany punktowo z prętów stalowych o œśrednicy pręta 5 mm i wymiarze oczek prostych 50 x 200 mm oraz oczek małych 50 x 50 mm

System montażu ogrodzeń sportowych

System ALFA S


Panele zawieszane są na uchwytach montażowych znajdujących się pod każdym rzędem podwójnych prętów poziomych, montowanych za pomocą blaszek dociskowych.

Parametry techniczne


Rodzaj paneli Wysokość ogrodzenia [mm] Profil słupa [mm] Wysokości paneli [mm] Zabezpieczenia antykorozyjne  Kolory 
Vega 2D 3000 70 x 50 x 2 1 x 2030 + 1 x 1030 ocynkowanie, ocynkowanie + powłoka poliestrowa   standardowe, inne z palety RAL
Vega 2D SUPER 4000 80 x 50 x 3 2 x 2030
Vega 2D SUPER SPORT 5000 100 x 50 x 3 2 x 2030 + 1 x 1030
Vega B 6000 120 x 50 x 4 3 x 2030

OGRODZENIE BOISK - ROZWIĄZANIA ANTYKOROZYJNETRWAŁOŚĆ NA LATA


Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.


EFEKTYWNA OCHRONA


Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.


SYSTEM DUPLEX - PODWÓJNA OCHRONA


Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będa wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.


SPRAWDZONE W KAŻDYCH WARUNKACH


Proces cynkowania WIŚNIOWSKI jest zgodny z europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantującą odpowiednia jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.

parallax background

INFORMACJE DODATKOWE

Kolorystyka ogrodzeń sportowychW oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru drzwi do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.

Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania proszkowego z ponad 200 kolorów z palety RAL.

 

Sport to zdrowie, jak wiadomo. Jednak aby trening przebiegał bezpiecznie i sprawnie, musi odbywać się w specjalnie przystosowanym do tego miejscu. Wysokiej klasy ogrodzenia boisk, kortów i wielu innych obiektów sportowych pozwalają na tworzenie komfortowego w użytku przestrzeni do rekreacji. Niezależnie od tego czy dany obiekt znajduje się bezpośrednio w przy szkole, stadionie czy też klubie sportowym, może zostać w pełni ogrodzony i skutecznie zabezpieczony. Jak to osiągnąć? Oczywiście wykorzystując do tego najlepsze ogrodzenia sportowe uznanych na rynku producentów oraz wiedzę doświadczonych fachowców zajmujących się montażem.

Dobrej jakości ogrodzenia dedykowane dla miejsc, takich jak np. boiska, powinny charakteryzować się trwałością, prostą konstrukcją oraz niezbyt ciasnym splotem – dzięki czemu gwarantują dobrą widoczność. Na rynku dostępnych jest kilka podstawowych wariantów, wykonanych z odpowiednio zabezpieczonych, ocynkowanych drutów stalowych.

Ogrodzenia sportowe dla każdego obiektu

Zachowanie pełni bezpieczeństwa bez konieczności ograniczania widoczności to kluczowe cechy, które wyróżniają funkcjonalne ogrodzenia sportowe. Przy pomocy specjalnie przygotowanych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych elementów można stworzyć wytrzymałe ogrodzenia. Do czego są potrzebne? Przede wszystkim do wyznaczenia przestrzeni w pobliżu boiska, niezależnie do jakiej dyscypliny jest ono dedykowane. Zarówno w piłce nożnej, koszykówce, na kortach tenisowych czy też na szkolnych boiskach ważne jest dobre zabezpieczenie terenu.

Marka IGEL specjalizuje się w przygotowywaniu ogrodzeń wytwarzanych ze zgrzewanych punktowo prętów stalowych, które wcześniej poddawane są zabiegom zabezpieczającym, np. ocynkowaniu. Ogrodzenie boiska może różnić się gęstością siatki czyli wielkością przerw między łączonymi prętami. Pozwala to na uzyskanie większego lub mniejszego zagęszczenia ogrodzenia. Poszczególne panele mocuje się na uchwytach znajdujących się pod każdym rzędem podwójnych prętów poziomych. Te z kolei zabezpiecza się przy pomocy blaszek dociskowych.

Ogrodzenia boisk - bezpieczeństwo i estetyka

Proponowane przez markę IGEL ogrodzenia boisk dystrybuowane są od najlepszych producentów. Dzięki temu można mieć pewność, że sięga się po to, co najlepsze. Oferta nie tylko obejmuje bardzo szeroką paletę dostępnych opcji, ale także odpowiednio zabezpieczone przed korozją. Wszystkie elementy ogrodzeń sportowych WIŚNIOWSKI przechodzą przez proces ocynkowania oraz malowania proszkowego. Wytrzymała powłoka powstaje poprzez zanurzanie oczyszczonego chemicznie elementu w ciekłym cynku. Za sprawą takich zabiegów ogrodzenie zabezpieczone jest przed rdzewieniem na wiele kolejnych lat. Chronione w ten sposób powierzchnie nie wymagają powtórnej konserwacji przez długi czas. Dodatkowo wykonane w ten sposób ogrodzenie boiska nie jest drogie w utrzymaniu – nie trzeba sięgać po drogie środki pielęgnacyjne, a kiedy skończy się okres jego przydatności, może być całkowicie poddane recyklingowi! Ochronny proces cynkowania spełnia europejską normę PN-EN ISO 1461 dotyczącą trwałości produktów. Wysokiej jakości jest odporna na wysokie i niskie temperatury, a także oddziaływanie promieniowania UV.

Sportowe wrażenia bez ograniczeń – dobra widoczność

Sport to jednak przede wszystkim widowisko. Każdy obiekt sportowy wymaga serii zabezpieczeń, ale warto mieć na względzie, że nie powinny one w żaden sposób ograniczać doświadczenia płynącego z uczestnictwa w meczu czy zawodach.

Ogrodzenie boiska sportowego może być wykonane z siatki o różnej gęstości, dzięki czemu poszczególne jej rodzaje można dobrać względem konkretnych potrzeb. Dobre planowanie, to podstawa przy projektowaniu rozmieszczenia oraz rodzaju ogrodzenia! Gotowe panele oferowane przez markę WIŚNIOWSKI występują w różnych wysokościach – od 3 do 6 metrów. Serie Vega 2D, Vega 2D SUPER, Vega 2D SUPER SPORT oraz Vega B wykonane są z ocynkowanej stali pokrytej warstwą poliestrową powłoką w wybranym kolorze. Do każdego panelu dostępne są dedykowane słupy, które umożliwiają łatwy montaż. Panele mocuje się przy wykorzystaniu blaszek dociskowych, dzięki czemu można mieć pewność, że ogrodzenie boisk sportowych wytrzyma każde warunki oraz wiele lat intensywnej eksploatacji.

Sport i ekologia – ogrodzenia sportowe WIŚNIOWSKI

Wbrew pozorom dbałość o ekologię może być także elementem, który ma znaczenie na etapie projektowania ogrodzenia obiektu sportowego. Dlaczego? Firma WIŚNIOWSKI stawia nie tylko na rozwiązania innowacyjne, ale także na produkty, które nie będą negatywnie obciążały środowiska.

Mimo iż panele ogrodzeń są tak dobrze zabezpieczone, producent gwarantuje, że ich ewentualna utylizacja jest możliwa i niewymagająca. Co więcej – zanim dojdzie do pełnego zużycia ogrodzenia, minie bardzo wiele lat. Podwójna ochrona stali oznacza możliwość zrezygnowania z ciągłej impregnacji poszczególnych elementów. Ich odporność na czynniki zewnętrze jest bardzo wysoka, dzięki czemu można mieć pewność, że raz postawione ogrodzenie będzie pełniło swoją funkcję tak długo, jak to tylko będzie konieczne. Zaufaj jakości oferowanej przez markę WIŚNIOWSKI.