Postaw na sprawdzoną jakość, najlepsze materiały oraz wytrzymała konstrukcję – system bram Modest stanowi uniwersalny wariant, który sprawdzi się w przypadku różnego typu zabudowań. Konstrukcja została zaprojektowana z myślą o spełnianiu różnorodnych potrzeb, zarówno osób prywatnych, jak również wszystkich prowadzących własny biznes. Prostota montażu i użytkowania przekładają się na komfort, a przy tym umożliwiają oszczędzanie na czasie oraz zasobach. Wybierz system bram Modest i skutecznie zabezpiecz swoją posesję.

Uniwersalna opcja na każdą kieszeń – system bram Modest

System bram Modest w zestawie oferuje słupki nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy, dlatego też jest gotowy do montażu. Warto przyjrzeć się bliżej samej konstrukcji bram oraz furtek. Są one wykonane z odpowiednio przygotowanego profilu o przekroju 40×40 mm. Brama dwuskrzydłowa, dla wygody użytkowników, została uzupełniona o rygiel z ogranicznikiem. Wszystkie elementy są ze sobą połączone przy pomocy wytrzymałych spawów, dzięki czemu nie ma mowy o rozdzielaniu się poszczególnych drutów. Słupy powstały z profili o przekroju 80×80 mm, dzięki czemu solidnie utrzymują całą bramę.

Niezaprzeczalną zaletą jest to, że system bram Modest charakteryzuje się lekką konstrukcją, która zapewnia bezpieczeństwo, a przy tym także nie dominuje otoczenia. Systemowa konstrukcja umożliwia idealne dopasowanie do siebie poszczególnych elementów ogrodzenia, a przy tym także wyboru ich koloru. Projekt tego modelu uwzględnia zastosowanie przetłoczenia, które jednak na całej długości ściany ogrodzenia biegnie na jednej linii, dzięki czemu całość prezentuje się spójnie. Jest to z pewnością dość ważny aspekt zarówno dla prywatnych użytkowników, jak i w czasie zabezpieczania obiektów przemysłowych.

 

Co sprawia, że system furtek Modest jest tak atrakcyjny?

Funkcjonalność oraz trwałość składają się na znakomitej jakości produkt, który okaże się przydatny przez wiele lat. System furtek Modest to podstawowy model, stworzony z myślą o zabezpieczaniu parceli w przestrzeni publicznej, jak np. parków miejskich, placów zabaw czy zieleńców.

Odpowiednia impregnacja poszczególnych elementów decyduje o ich niezrównanej trwałości. Warunki pogodowe bywają nieubłagane – ostre nasłonecznienie, mróz, deszcze (w tym także kwaśne) oraz wszystkie oblicza aury pomiędzy, dlatego tak ważne jest sięganie po elementy ogrodzenia, które przez długi czas będą działały i prezentowały się bez zarzutu. System furtek Modest wyróżnia antykorozyjne ocynkowanie ogniowe, dodatkowo wspierane przez system Duplex, uzupełniony o zabezpieczającą warstwę poliestrową. W efekcie wszystkie elementy zabezpieczone są przed powstawaniem nadżerek rdzy, odpryskiwaniem koloru czy pękaniem.

Odpowiednio zabezpieczone, stalowe elementy, jak również uniwersalny charakter sprawiają że system bram Modest może znaleźć bardzo szerokie spektrum zastosowań. Podobne rozwiązania są wprost stworzone do wykorzystania w biznesie, przemyśle oraz w pobliżu miejsc użyteczności publicznej. Znakomita jakość przekłada się na funkcjonalność, którą można cieszyć się przez wiele kolejnych lat.