Przemysł bardzo często korzysta z prostych, ale sprawdzonych i ekonomicznych rozwiązań. W zależności jednak od potrzeb, także i użytkownicy prywatni, przy zabezpieczaniu przestrzeni wokół domu czy ogrodu, mogą śmiało sięgać po takie produkty, jak system bram Gardia. To rozwiązanie łączące w sobie troskę o bezpieczeństwo, prostotę oraz dobry design. Dzięki temu bardzo chętnie wybierane jest zarówno przez osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. 

Wytrzymałość i nowoczesny wygląd – system bram Gardia

Rozwiązania takie jak system bram Gardia sprawdzają się przez lata, niezależnie od warunków pogodowych, na jakie są wystawione. Sprawia to, że nadają się do ogradzania domów, podwórek oraz przestrzeni o przeznaczeniu przemysłowym, jak np. magazynów i warsztatów. Tego typu bramy wybierane są także do zabezpieczania miejsc działalności publicznej, np. szkół, przedszkoli, obszarów miejskiej zieleni czy placów zabaw. System bram Gardia można także uzupełnić o furtkę, dzięki czemu ogrodzenie stanie się jeszcze bardziej funkcjonalne. Co wyróżnia system na tle innych wariantów proponowanych na rynku? Wysokiej jakości wykonanie, w tym słupy nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy LOCINOX. Wszystkie elementy są zabezpieczone przed korozją poprzez specjalne ocynkowanie ogniowe oraz system Duplex, łączący w sobie zalety ocynkowania z wysokiej klasy powłoką poliestrową.

Jak optymalnie zabezpieczyć przestrzeń wokół domu: system furtek Gardia

System furtek Gardia charakteryzuje bardzo solidna konstrukcja, odporna na działanie czynników zewnętrznych, np. pogody. Zarówno furtki, jak i ściana ogrodzenia wykonane są z odpowiednio zabezpieczonego drutu, o ciasnym splocie. Dzięki temu brama nie ogranicza pola widzenia, a jednocześnie zapewnia dobre zabezpieczenie. Bramy oraz furtki, wraz z  słupami nośnymi wzmocnione są panelem kratowym typu Vega 2D lub Vega 2D Super (zależnie od wariantu), połączonym z konstrukcją trwałym spawem. 

https://bramy-igel.pl/dla-przemyslu/ogrodzenia-przemyslowe/bramy-dwuskrzydlowe-i-furtki/system-gardia/ 

ZAWIASY LOCINOX 180° – Zastosowane niezawodne zawiasy LOCINOX umożliwiają uzyskanie kąta otwarcia 180°. Zawiasy posiadają duży zakres regulacji.

UNIWERSALNE – Bramy i furtki ze względu na ich konstrukcję umożliwiającą uzyskanie wszelkich możliwych kierunków otwierania. Wystarczy tylko odpowiednio zabetonować słupy i w razie potrzeby obrócić symetryczny chwytak oraz języczek ryglujący zamek.

ODPORNE NA KOROZJĘ – Bramy i furtki zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub ocynkowanie ogniowe i powleczenie farbą poliestrową.

STWÓRZ KOMPLEKSOWY SYSTEM OGRODZEŃ

– wypełnienie panelem kratowym Vega 2D

OGRODZENIE SYSTEMOWE z bramą dwuskrzydłową i furtką GARDIA

– wypełnienie panelem kratowym Vega 2D Super

Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX® w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia WIŚNIOWSKI będą wyglądać estetycznie.

Bramy dostępne w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i powleczonej farbą poliestrową. W standardzie bramy dostępne w kolorach: RAL 6005 MAT, RAL 7016 MAT.