Poszukujesz punktu oferującego wszechstronną pomoc przy montażu oraz konserwacji bram garażowych? Jako firma IGEL proponujemy szereg atrakcyjnych opcji. Nasza działalność zakłada jednak nie tylko dystrybucję wysokiej jakości produktów renomowanych marek, ale również serwis bram garażowych. Obejmuje on szeroką paletę usług z zakresu serwisowania bram oraz doradztwa pomocnego na etapie planowania układu i rodzaju ogrodzenia. Nasi doświadczeni fachowcy służą pomocą zarówno w czasie montażu, jak również podpowiedzą który wariant sprawdzi się najlepiej w danym przypadku. Zastanawiasz się jaki model bramy okaże się najlepszym rozwiązaniem? Nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami.

Serwis bram garażowych – służymy wiedzą i doświadczeniem

Oferujemy profesjonalny serwis bram garażowych, przemysłowych, a także stolarki otworowej oraz systemów ogrodzeniowych, w tym także automatycznych. Zajmujemy się zarówno montażem oraz regulacją poszczególnych modeli bram – niezależnie od ich przeznaczenia, jak również pełną ich konserwacją. Przeprowadzamy przeglądy okresowe, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój samochód, posesja, teren czy biuro pozostaną jak najlepiej zabezpieczone. Sprawność wszystkich elementów daje nie tylko komfortowe korzystanie z ogrodzenia, ale również poczucie bezpieczeństwa oraz znakomitą prezencję. Działamy jako autoryzowany przedstawiciel marek Wiśniowski, Came oraz Faac. Na polskim rynku firma Wiśniowski pozostaje wiodącym producentem i dostawcą bram, ogrodzeń oraz drzwi różnego typy. Marki Came i Faac specjalizują się w znakomitej klasy automatyce bramowej. Działając z produktami tak dobrej jakości mamy pewność, że każdy z nich posiada wszystkie niezbędne certyfikaty CE oraz jest dopuszczony do sprzedaży na mocy spełnienia rygorystycznych norm jakościowych.

Serwis bram mazowieckie – nasza specjalizacja

Nasz serwis bram mazowieckie specjalizuje się w dostarczaniu, montażu, a także serwisowaniu bram garażowych, o przeznaczeniu przemysłowym, większych bram ogrodzeniowych oraz całych ogrodzeń. Oferujemy naprawy stolarki otworowej, w tym aluminiowej, stalowej i przeciwpożarowej czy też automatyki do wymienionych urządzeń i ich układów sterowania. Naprawa napędów do bram automatycznych przeprowadzana jest przez najlepszych specjalistów, którzy zadbają o terminową realizację i skuteczne pozbycie się awarii. Posiadamy wykwalifikowany personel handlowy i serwisowy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wszyscy nasi pracownicy posiadają wieloletnią praktykę w branży są przeszkolenie w zakresie montażowym serwisowym i handlowym. Nasza firma przez lata zebrała bogate doświadczenie a także cenną wiedzę.

Posiadamy własne wykwalifikowane ekipy montażowe i serwisowe, znakomicie zaznajomione ze specyfiką serwisowanych przez nas urządzeń. Przy tym współpracujemy też z innymi firmami budowlanymi, spółdzielniami i zakładami przemysłowymi, czerpiąc z ich profesjonalizmu i również oferując im swoje usługi. Proponujemy także doradztwo techniczne czyli usługi z zakresu precyzyjnych pomiarów oraz przygotowywania kalkulacji kosztów – wykonywanych przez naszych pracowników działających stacjonarnie, w biurze oraz w terenie.

Zastanawiasz się jaki model bramy lub ogrodzenia okaże się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Nie czekaj, tylko odwiedź nasz serwis bram garażowych lub skontaktuj się z nami. Zapraszamy.