Zainteresowany?


Sprawdź, gdzie możesz skorzystać z oferty promocyjnej.
Wypełnij formularz, a my odpowiemy na wszystkie pytania.
Preferuję kontakt
mailowytelefoniczny


Jestem zainteresowana(y) produktami
bramą garażową z napędem w prezenciezakupem na raty 0%

Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem dobrowolnej zgody na kontakt przez IGEL Krzysztof Jeż i jego partnerów handlowych za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi zapytania lub w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich przesyłanie. Wyrażone zgody można wycofać w dowolnym momencie wysyłając nam wiadomość na adres email: kontakt@bramy-igel.pl.

Regulamin ZEROWE RATY (.pdf), Zasady oferty DARMOWE AUTOMATY (.pdf)

*Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 20 miesiecznych równych rat w wysokosci 150 zł. Kalkulacja została dokonana na dzien 23.09.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przy składaniu wniosku o kredyt moga byc potrzebne dokumenty poswiadczajace dochody. Wysokosc przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolnosci kredytowej. Lista akceptowanych przez bank dokumentów znajduje sie na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.credit-agricole.pl oraz w punkcie sprzedazy Partnera. Podany materiał ma charakter informacyjny. Oferta dostepna u wybranych partnerów WISNIOWSKI Sp. z o.o S.K.A., którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonuja czynnosci faktyczne zwiazane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów i usług.

Oferta ważna do 31 lipca 2020 r. – dostępna w wybranych punktach sprzedaży.

Produkty zaprezentowane w materiale niejednokrotnie posiadają wyposażenie specjalne i nie zawsze są zgodne z wykonaniem standardowym • Oferta obowiązuje od 12.05.2020 r. do 14.07.2020 r. w punktach sprzedaży Partnerów Handlowych marki WIŚNIOWSKI, uczestniczących w ofercie specjalnej „Darmowe AUTOMATY lub zerowe RATY” • Szczegóły w punktach sprzedaży Partnerów Handlowych oraz na www.wisniowski.pl/promocja • Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego • Producent zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian UWAGA: Kolory zaprezentowane w niniejszym materiale należy traktować wyłącznie poglądowo • Wszelkie prawa zastrzeżone • Powielanie i wykorzystywanie, również częściowe, tylko za pisemną zgodą WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. • Regulamin ZEROWE RATY (.pdf), Zasady oferty DARMOWE AUTOMATY (.pdf)