Sport to zdrowie, jak wiadomo. Jednak aby trening przebiegał bezpiecznie i sprawnie, musi odbywać się w specjalnie przystosowanym do tego miejscu. Wysokiej klasy ogrodzenia boisk, kortów i wielu innych obiektów sportowych pozwalają na tworzenie komfortowego w użytku przestrzeni do rekreacji. Niezależnie od tego czy dany obiekt znajduje się bezpośrednio w przy szkole, stadionie czy też klubie sportowym, może zostać w pełni ogrodzony i skutecznie zabezpieczony. Jak to osiągnąć? Oczywiście wykorzystując do tego najlepsze ogrodzenia sportowe uznanych na rynku producentów oraz wiedzę doświadczonych fachowców zajmujących się montażem.

Ogrodzenia sportowe dla każdego obiektu

Zachowanie pełni bezpieczeństwa bez konieczności ograniczania widoczności to kluczowe cechy, które wyróżniają funkcjonalne ogrodzenia sportowe. Przy pomocy specjalnie przygotowanych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych elementów można stworzyć wytrzymałe ogrodzenia. Do czego są potrzebne? Przede wszystkim do wyznaczenia przestrzeni w pobliżu boiska, niezależnie do jakiej dyscypliny jest ono dedykowane. Zarówno w piłce nożnej, koszykówce, na kortach tenisowych czy też na szkolnych boiskach ważne jest dobre zabezpieczenie terenu.

Marka IGEL specjalizuje się w przygotowywaniu ogrodzeń wytwarzanych ze zgrzewanych punktowo prętów stalowych, które wcześniej poddawane są zabiegom zabezpieczającym, np. ocynkowaniu. Ogrodzenie boiska może różnić się gęstością siatki czyli wielkością przerw między łączonymi prętami. Pozwala to na uzyskanie większego lub mniejszego zagęszczenia ogrodzenia. Poszczególne panele mocuje się na uchwytach znajdujących się pod każdym rzędem podwójnych prętów poziomych. Te z kolei zabezpiecza się przy pomocy blaszek dociskowych.

Bezpieczeństwo i estetyka – ogrodzenia boisk

Proponowane przez markę IGEL ogrodzenia boisk dystrybuowane są od najlepszych producentów. Dzięki temu można mieć pewność, że sięga się po to, co najlepsze. Oferta nie tylko obejmuje bardzo szeroką paletę dostępnych opcji, ale także odpowiednio zabezpieczone przed korozją. Wszystkie elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przechodzą przez proces ocynkowania oraz malowania proszkowego. Wytrzymała powłoka powstaje poprzez zanurzanie oczyszczonego chemicznie elementu w ciekłym cynku. Za sprawą takich zabiegów ogrodzenie zabezpieczone jest przed rdzewieniem na wiele kolejnych lat. Chronione w ten sposób powierzchnie nie wymagają powtórnej konserwacji przez długi czas. Dodatkowo wykonane w ten sposób ogrodzenie boiska nie jest drogie w utrzymaniu – nie trzeba sięgać po drogie środki pielęgnacyjne, a kiedy skończy się okres jego przydatności, może być całkowicie poddane recyklingowi! Ochronny proces cynkowania spełnia europejską normę PN-EN ISO 1461 dotyczącą trwałości produktów. Wysokiej jakości jest odporna na wysokie i niskie temperatury, a także oddziaływanie promieniowania UV.

Co zatem można zyskać? Wytrzymałe zabezpieczenie terenu, zdatne do użytku przez wiele kolejnych lat, jak również szereg oszczędności oraz brak wywierania zgubnego efektu na środowisko. Marka IGEL oferuje najlepsze rozwiązania w kwestii ogrodzania obiektów sportowych – przekonaj się sam.