Możliwości w kwestii doboru bram wjazdowych są niemal nieograniczone – zarówno dla użytkowników prywatnych, jak również dla przemysłu. Jak nietrudno się domyślić, rozwiązania wykorzystywane zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku nieco się od siebie różnią – jest tak aby w każdym przypadku brama mogła pełnić dokładnie takie funkcje, jakich wymaga od niej dany użytkownik. Tak samo wybierając bramy wjazdowe, jak również garażowe, trzeba brać pod uwagę to, jaki rodzaj ochrony najlepiej sprawdzi się w danym przypadku. 

Najbardziej funkcjonalne rozwiązania na każdą kieszeń

Nie da się ukryć, że w większości przypadków cena bramy stanowi czynnik decydujący o jej wyborze. Jednak nawet dysponując nieco mniejszym budżetem można dobrać do swojego ogrodzenia lub garażu bramę, która będzie funkcjonalna. Automatyczne bramy wjazdowe oferują komfort i łatwą obsługę bramy. Silnik otwiera i zamyka skrzydła bramy, a także świetnie sprawdza się w przypadku rozwiązań takich jak bramy roletowe lub segmentowe. Spośród rozwiązań nieco bardziej tradycyjnych i uniwersalnych można wskazać klasyczne bramy rozwierne oraz uchylne. Ich konstrukcja jest prosta – podobnie jak sama obsługa. Obydwa modele sprawdzą się w większości budynków, dzięki czemu stanowią uniwersalne opcje dla większości garaży. 

 

Bramy wjazdowe, które stanowią część ogrodzenia także muszą współgrać z otoczeniem i potrzebami właściciela posesji. Modele przesuwne, zwłaszcza te wyposażone w system automatycznego otwierania można wykorzystywać w przypadku zabudowań przemysłowych, jak również na posesjach prywatnych. Z pomocą niewielkiego pilota można wygodnie obsługiwać bramę, bez obaw o uszkodzenie samochodu – o co dbają specjalne fotokomórki. 

Bramy wjazdowe – estetyka i design

Być może w danym przypadku poza funkcjonalnością dużą rolę odgrywa również wygląd bramy. Pozornie nawet taki detal jak brama wjazdowa może zaważyć na prezencji całego budynku. Już nie tylko domy, ale także budynki firm, osiedlowe garaże czy obiekty przemysłowe projektowane są w taki sposób, aby zachęcały nowoczesnym designem. Elegancka brama wjazdowa może stanowić jedną z wizytówek odwiedzanego miejsca, dlatego też warto zadbać o wybór odpowiedniego modelu. 

Marka WIŚNIOWSKI umożliwia personalizację bram. Zależnie od tej przeznaczenia oraz konstrukcji danego modelu, można wybierać spośród różnorodnych wariantów kolorystycznych, wykończeń, wypełnień oraz mechanizmów otwierania. Jednak niezależnie od dokonanego wyboru można mieć pewność, że wszystkie oferowane przez markę modele zostały odpowiednio zabezpieczone. Dzięki temu poszczególne elementy oraz sama brama są zakonserwowane w taki sposób aby nie szkodziły im panujące warunki atmosferyczne. Niezależnie od pory roku, nasłonecznienia czy temperatury bramy wjazdowe WIŚNIOWSKI będą sprawdzać się bez zarzutu, przez wi